Генераторска поставка Himoinsa HYW-35

Онлајн: 2мес 1ден

Бренд HIMOINSA
Идентификација MA N 160
Година на производство 2016
Машински часови 1 360 ч
Боја црвена
Локација Шпанија, Amposta
Телефон +34 6833...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
  • излезна моќност: 47 hp (35 KW)
5750 EUR
5 750
EUR
  • 354 052 MKD
  • 6 341 USD

Продавач
MANAIN ELEVACIO, S.L.
MANAIN ELEVACIO, S.L. Шпанија
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
02:17
Лица за контакт
MIGUEL LEBRON
English, Español
5 750
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Генераторска поставка Himoinsa HYW-35
Himoinsa HYW-35
2016, Дизел, 1 312 ч
Шпанија, Amposta
5 750 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60
Himoinsa HYW-60
2016, Дизел, 993 ч
Шпанија, Amposta
9 000 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60
Himoinsa HYW-60
2016, Дизел, 2 248 ч
Шпанија, Amposta
8 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60, 2016
Генераторска поставка INMESOL II-110
INMESOL II-110
2016, Дизел, 3 297 ч
Шпанија, Amposta
10 500 EUR
Генераторска поставка INMESOL II-110, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HYW45T5
Himoinsa HYW45T5
Шпанија, Amposta
Генераторска поставка Himoinsa HYW45T5
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
2005, 16 042 ч
Холандија, Amposta
4 100 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-12173
Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-12173
2008, 13 204 ч
Холандија, Amposta
4 600 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-12173, 2008
Генераторска поставка Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-11916
Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-11916
2011, 18 780 ч
Холандија, Amposta
4 350 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-11916, 2011
Генераторска поставка Himoinsa HIW 35 - 35 kVA Generator - DPX-11955
Himoinsa HIW 35 - 35 kVA Generator - DPX-11955
2005, 6 858 ч
Холандија, Amposta
4 250 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW 35 - 35 kVA Generator - DPX-11955, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170
Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170
2005, 11 531 ч
Холандија, Amposta
4 400 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947
Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947
2005, 18 890 ч
Холандија, Amposta
4 000 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HFW-100
Himoinsa HFW-100
Дизел
Шпанија, Amposta
Генераторска поставка Himoinsa HFW-100

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.