Генераторска поставка Himoinsa HYW-20 T5 - 20 KVA

6 900 EUR

ТипГенераторска поставка
Година2015
ЗемјаДанска
Телефон+45 40 35 ......
Онлајн: 5мес 15ден
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендHIMOINSA
Идентификација6133
Година на производство2015
Машински часови1912 ч
Мотор/погонска група
Гориводизел

Опис

  • BTW: VAT

Brand: Himoinsa

Model: HYW-20 T5

Condition: Very fine

REGISTRATION

Model year: 2015

Ref. no.: 6133

ENGINE

Hour: 1912

Tare weight: 875 Kg

Побарајте подетални информации

Продавач

Euro Nor A/S

Euro Nor A/S

+45 40 35 ...
Denmark, Padborg, Denmark
Локално време на дилерот — 05:19

Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.