Слични понуди

Генераторска поставка Himoinsa HIW-030
Himoinsa HIW-030
2007, Дизел, 4 121 ч
Шпанија, Oviedo
2 000 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-030, 2007
Генераторска поставка Himoinsa HIW-35 T5
Himoinsa HIW-35 T5
2007, 8 927 ч
Шпанија, Oviedo
2 000 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-35 T5, 2007
Генераторска поставка Himoinsa HIW-35 T5
Himoinsa HIW-35 T5
2006, Дизел, 10 048 ч
Шпанија, Oviedo
2 000 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-35 T5, 2006
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169
Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169
2005, 9 289 ч
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176
Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176
2005, 8 784 ч
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35
Himoinsa HYW-35
2016, Дизел, 1 360 ч
Шпанија, Tarragona
5 750 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35, 2016
Генераторска поставка Himoinsa Static Diesel Generator
Himoinsa Static Diesel Generator
Обединето Кралство, Dromore
Генераторска поставка Himoinsa Static Diesel Generator
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60
Himoinsa HYW-60
2016, Дизел, 993 ч
Шпанија, Tarragona
9 000 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60, 2016
Генераторска поставка Himoinsa hrfw-100
Himoinsa hrfw-100
2019, Дизел, 966 ч
Шпанија, Tarragona
14 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa hrfw-100, 2019
Генераторска поставка Himoinsa HRYW-35
Himoinsa HRYW-35
2016, Дизел, 2 266 ч
Шпанија, Tarragona
6 250 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HRYW-35, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HRFW-100
Himoinsa HRFW-100
2016, Дизел, 1 254 ч
Шпанија, Tarragona
13 000 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HRFW-100, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HRFW-60
Himoinsa HRFW-60
2016, Дизел, 1 397 ч
Шпанија, Tarragona
10 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HRFW-60, 2016

Генераторска поставка Himoinsa HIW40

Бренд HIMOINSA
Идентификација 240037258
VIN 0 110 002 740
Локација Шпанија, Zaragoza, Zuera, Zaragoza
Доплнително
 • достапни единици: 1
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": генераторска поставка Himoinsa HIW40

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": генераторска поставка Himoinsa HIW40

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.