Генераторска поставка Himoinsa HIW30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12167

Онлајн: 1мес 29ден

Бренд HIMOINSA
Идентификација DPX-12167
Година на производство 2003
Машински часови 12 084 ч
Бруто тежина 1 050 kg
Транспортна должина 2 010 mm
Транспортна ширина 970 mm
Транспортна висина 1 170 mm
Напон 400
Фрекфенција 50 Hz
Локација Холандија, Oudenbosch
Телефон +31 (0) 6-49...
Мотор/погонска група
  • мотор: Iveco 8031
  • батерија: yes
Шасија/суспензија
  • резервоар за гориво: yes
Доплнително
  • сертификати: CE, EPA, CE
4050 EUR
4 050
EUR
  • 249 376 MKD
  • 4 466 USD

Продавач
DPX Power
DPX Power Холандија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
03:40
4 050
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176
Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176
2005, 8 784 ч
Холандија, Oudenbosch
4 250 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - 30 kVA Generator - DPX-12169
Himoinsa HIW-30 - 30 kVA Generator - DPX-12169
2005, 9 289 ч
Холандија, Oudenbosch
4 150 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - 30 kVA Generator - DPX-12169, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW 35 - 35 kVA Generator - DPX-11955
Himoinsa HIW 35 - 35 kVA Generator - DPX-11955
2005, 6 858 ч
Холандија, Oudenbosch
4 250 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW 35 - 35 kVA Generator - DPX-11955, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170
Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170
2005, 11 531 ч
Холандија, Oudenbosch
4 400 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947
Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947
2005, 18 890 ч
Холандија, Oudenbosch
4 000 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12177
Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12177
2006, 23 562 ч
Холандија, Oudenbosch
4 800 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12177, 2006
Генераторска поставка Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12172
Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12172
2006, 12 587 ч
Холандија, Oudenbosch
4 750 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12172, 2006
Генераторска поставка Iveco 8035E - 30 kVA Generator - DPX-12000
Iveco 8035E - 30 kVA Generator - DPX-12000
2002, 31 700 ч
Холандија, Oudenbosch
3 800 EUR
Генераторска поставка Iveco 8035E - 30 kVA Generator - DPX-12000, 2002
Генераторска поставка Iveco 8035E - 30 kVA Generator - DPX-11972
Iveco 8035E - 30 kVA Generator - DPX-11972
2001, 10 565 ч
Холандија, Oudenbosch
4 150 EUR
Генераторска поставка Iveco 8035E - 30 kVA Generator - DPX-11972, 2001
Генераторска поставка Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-12173
Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-12173
2008, 13 204 ч
Холандија, Oudenbosch
4 600 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-12173, 2008
Генераторска поставка Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-11916
Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-11916
2011, 18 780 ч
Холандија, Oudenbosch
4 350 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-11916, 2011
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
2005, 16 042 ч
Холандија, Oudenbosch
4 100 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951, 2005

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.