Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176

Онлајн: 1мес 12ден

Бренд HIMOINSA
Идентификација DPX-12176
Година на производство 2005
Машински часови 8 784 ч
Бруто тежина 1 112 kg
Транспортна должина 2 080 mm
Транспортна ширина 970 mm
Транспортна висина 1 270 mm
Напон 400
Фрекфенција 50 Hz
Локација Холандија, Niederlande, Oudenbosch
Телефон +31 (0) 6-49...
Мотор/погонска група
  • мотор: Iveco 8031
  • батерија: yes
Шасија/суспензија
  • резервоар за гориво: yes
Доплнително
  • сертификати: EPA, CE, CE
3500 EUR
3 500
EUR
  • 215 643 MKD
  • 4 123 USD

Продавач
DPX Power
DPX Power Холандија
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:01
3 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169
Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169
2005, 9 289 ч
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12169, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
2005, 16 042 ч
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12161
Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12161
2007
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12161, 2007
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12162
Himoinsa HYW-35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12162
2007, 12 757 ч
Холандија, Klundert
3 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-12162, 2007
Генераторска поставка Iveco NEF45 - 60 kVA Generator - DPX-12027
Iveco NEF45 - 60 kVA Generator - DPX-12027
2011, 65 410 ч
Холандија, Klundert
4 000 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF45 - 60 kVA Generator - DPX-12027, 2011
Генераторска поставка Iveco 8065E - 60 kVA Generator - DPX-12039
Iveco 8065E - 60 kVA Generator - DPX-12039
2008, 57 904 ч
Холандија, Klundert
4 000 EUR
Генераторска поставка Iveco 8065E - 60 kVA Generator - DPX-12039, 2008
Генераторска поставка Iveco 8065E - 60 kVA Generator - DPX-12130
Iveco 8065E - 60 kVA Generator - DPX-12130
2008, 37 116 ч
Холандија, Klundert
4 000 EUR
Генераторска поставка Iveco 8065E - 60 kVA Generator - DPX-12130, 2008
Генераторска поставка Ricardo K4100D - 30 kVA Generator - DPX-19703
Ricardo K4100D - 30 kVA Generator - DPX-19703
2020
Холандија, Klundert
4 375 EUR
Генераторска поставка Ricardo K4100D - 30 kVA Generator - DPX-19703, 2020
Генераторска поставка Iveco NEF45SM1 - 66 kVA Generator - DPX-17550
Iveco NEF45SM1 - 66 kVA Generator - DPX-17550
2019
Холандија, Klundert
10 850 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF45SM1 - 66 kVA Generator - DPX-17550, 2019
Генераторска поставка Iveco NEF67TM4 - 154 KVA Generator - DPX-17554
Iveco NEF67TM4 - 154 KVA Generator - DPX-17554
2019
Холандија, Klundert
16 900 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF67TM4 - 154 KVA Generator - DPX-17554, 2019
Генераторска поставка Iveco NEF67TM7 - 220 kVA Generator - DPX-17556
Iveco NEF67TM7 - 220 kVA Generator - DPX-17556
2019
Холандија, Klundert
21 500 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF67TM7 - 220 kVA Generator - DPX-17556, 2019
Генераторска поставка Iveco NEF45TM2 - 109 kVA Generator - DPX-17552
Iveco NEF45TM2 - 109 kVA Generator - DPX-17552
2019
Холандија, Klundert
13 250 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF45TM2 - 109 kVA Generator - DPX-17552, 2019

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.