Генераторска поставка Himoinsa HFW - 60 T5

Онлајн: 8мес 7ден

Бренд HIMOINSA
Идентификација G19030107
Година на производство 2017
Машински часови 2 654 ч
Нето тежина 1 538 kg
Локација Белгија, Waregem
Телефон +32 56 61...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
  • мотор: FPT ( nieuwe naam voor IVECO)

Продавач
Machinery Resale bvba
Machinery Resale bvba Белгија
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
03:24
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Генераторска поставка WILSON PERKINS XD 60 P2
WILSON PERKINS XD 60 P2
2007, Дизел, 9 232 ч
Белгија, Waregem
Генераторска поставка WILSON PERKINS XD 60 P2, 2007
Генераторска поставка Perkins STAMFORD 30 kVA Noodaggregaat
Perkins STAMFORD 30 kVA Noodaggregaat
2017, Дизел
Белгија, Waregem
Генераторска поставка Perkins STAMFORD 30 kVA Noodaggregaat, 2017
Генераторска поставка Himoinsa HFW-200
Himoinsa HFW-200
Дизел
Шпанија, Waregem
Генераторска поставка Himoinsa HFW-200
Генераторска поставка Himoinsa HFW-100
Himoinsa HFW-100
Дизел
Шпанија, Waregem
Генераторска поставка Himoinsa HFW-100
Генераторска поставка Himoinsa HFW-100
Himoinsa HFW-100
Дизел
Шпанија, Waregem
Генераторска поставка Himoinsa HFW-100
Генераторска поставка Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12177
Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12177
2006, 23 562 ч
Холандија, Waregem
4 800 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12177, 2006
Генераторска поставка Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12172
Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12172
2006, 12 587 ч
Холандија, Waregem
4 750 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12172, 2006
Генераторска поставка Himoinsa HYW45T5
Himoinsa HYW45T5
Шпанија, Waregem
Генераторска поставка Himoinsa HYW45T5
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60
Himoinsa HYW-60
2016, Дизел, 993 ч
Шпанија, Waregem
9 000 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60
Himoinsa HYW-60
2016, Дизел, 2 248 ч
Шпанија, Waregem
8 500 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-60, 2016
Генераторска поставка Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170
Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170
2005, 11 531 ч
Холандија, Waregem
4 400 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947
Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947
2005, 18 890 ч
Холандија, Waregem
4 000 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947, 2005

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.