Генераторска поставка Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12172

Онлајн: 2мес 4ден

Бренд HIMOINSA
Идентификација DPX-12172
Година на производство 2006
Машински часови 12 587 ч
Бруто тежина 1 665 kg
Транспортна должина 2 780 mm
Транспортна ширина 1 120 mm
Транспортна висина 1 450 mm
Напон 400
Фрекфенција 50 Hz
Локација Холандија, Oudenbosch
Телефон +31 (0) 6-49...
Мотор/погонска група
  • мотор: Iveco NEF 45 SM1
  • батерија: yes
Шасија/суспензија
  • резервоар за гориво: yes
Доплнително
  • сертификати: CE, EPA, CE
4750 EUR
4 750
EUR
  • 291 956 MKD
  • 5 264 USD

Продавач
DPX Power
DPX Power Холандија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:27
4 750
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Генераторска поставка Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12177
Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12177
2006, 23 562 ч
Холандија, Oudenbosch
4 800 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HFW-60 - Iveco - 60 kVA Generator - DPX-12177, 2006
Генераторска поставка Himoinsa HIW30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12167
Himoinsa HIW30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12167
2003, 12 084 ч
Холандија, Oudenbosch
4 050 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12167, 2003
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176
Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176
2005, 8 784 ч
Холандија, Oudenbosch
4 250 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - Iveco - 30 kVA Generator - DPX-12176, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW 35 - 35 kVA Generator - DPX-11955
Himoinsa HIW 35 - 35 kVA Generator - DPX-11955
2005, 6 858 ч
Холандија, Oudenbosch
4 250 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW 35 - 35 kVA Generator - DPX-11955, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - 30 kVA Generator - DPX-12169
Himoinsa HIW-30 - 30 kVA Generator - DPX-12169
2005, 9 289 ч
Холандија, Oudenbosch
4 150 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-30 - 30 kVA Generator - DPX-12169, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947
Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947
2005, 18 890 ч
Холандија, Oudenbosch
4 000 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW35T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-11947, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170
Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170
2005, 11 531 ч
Холандија, Oudenbosch
4 400 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HIW-35 T5 - Iveco - 35 kVA Generator - DPX-12170, 2005
Генераторска поставка Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-11916
Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-11916
2011, 18 780 ч
Холандија, Oudenbosch
4 350 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-11916, 2011
Генераторска поставка Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-12173
Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-12173
2008, 13 204 ч
Холандија, Oudenbosch
4 600 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW-45 - Yanmar - 45 kVA Generator - DPX-12173, 2008
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951
2005, 16 042 ч
Холандија, Oudenbosch
4 100 EUR
Генераторска поставка Himoinsa HYW35 - Yanmar - 35 kVA Generator - DPX-11951, 2005
Генераторска поставка Iveco NEF45SM1A - 60 kVA Generator - DPX-12028
Iveco NEF45SM1A - 60 kVA Generator - DPX-12028
2013, 15 355 ч
Холандија, Oudenbosch
4 700 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF45SM1A - 60 kVA Generator - DPX-12028, 2013
Генераторска поставка Iveco NEF45SM1A - 60 kVA Generator - DPX-12059
Iveco NEF45SM1A - 60 kVA Generator - DPX-12059
2009, 29 950 ч
Холандија, Oudenbosch
4 300 EUR
Генераторска поставка Iveco NEF45SM1A - 60 kVA Generator - DPX-12059, 2009

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.