Слични понуди

Генераторска поставка Detroit Diesel 638 - 65 kVA Generator - DPX-11912
Detroit Diesel 638 - 65 kVA Generator - DPX-11912
2004, 17 467 ч
Холандија, Klundert
3 750 EUR
Генераторска поставка Detroit Diesel 638 - 65 kVA Generator - DPX-11912, 2004
Генераторска поставка Ricardo R4110ZD - 75 kVA Generator - DPX-19707
Ricardo R4110ZD - 75 kVA Generator - DPX-19707
2019
Холандија, Klundert
6 250 EUR
Генераторска поставка Ricardo R4110ZD - 75 kVA Generator - DPX-19707, 2019
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
75KvA Generator, Cummins Engine
Обединето Кралство, Dromore
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
75KvA Generator, Cummins Engine
Обединето Кралство, Dromore
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
75KvA Generator, Cummins Engine
Обединето Кралство, Dromore
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
75KvA Generator, Cummins Engine
Обединето Кралство, Dromore
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
75KvA Generator, Cummins Engine
Обединето Кралство, Dromore
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
75KvA Generator, Cummins Engine
Обединето Кралство, Dromore
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
75KvA Generator, Cummins Engine
Обединето Кралство, Dromore
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
75KvA Generator, Cummins Engine
Обединето Кралство, Dromore
Генераторска поставка 75KvA Generator, Cummins Engine
Генераторска поставка Eisemann 0.75KvA Generator
Eisemann 0.75KvA Generator
Германија, Dormagen
Генераторска поставка Eisemann 0.75KvA Generator
Генераторска поставка Silent 70 KVA Diesel Generator
Silent 70 KVA Diesel Generator
2010, Дизел
Холандија, Susteren
3 500 EUR
Генераторска поставка Silent 70 KVA Diesel Generator, 2010

Генераторска поставка Detroit Diesel 638 - 75 kVA Generator - DPX-11913

Идентификација DPX-11913
Година на производство 2007
Машински часови 16 525 ч
Бруто тежина 1 500 kg
Транспортна должина 2 920 mm
Транспортна ширина 1 000 mm
Транспортна висина 1 500 mm
Напон 400
Фрекфенција 50 Hz
Локација Холандија, Niederlande, Oudenbosch
Мотор/погонска група
 • мотор: Detroit Diesel 638
 • батерија: yes
Шасија/суспензија
 • резервоар за гориво: yes
Доплнително
 • сертификати: EPA, CE
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": генераторска поставка Detroit Diesel 638 - 75 kVA Generator - DPX-11913

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": генераторска поставка Detroit Diesel 638 - 75 kVA Generator - DPX-11913

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.