Генераторски поставки CUMMINS


   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Aggreko 1875KvA Containerised Generator, Cummins V16 Engine (Spares) - генераторска поставка
 20
Аукција

Онлајн: 6ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140232359

 Aggreko 1750KvA Containerised Generator, Cummins V16 Engine (Spares) - генераторска поставка
 15
Аукција

Онлајн: 6ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140232356

Cummins KTTA19G - 510 kVA Generator - DPX-12312 - генераторска поставка
 16
19 000 EUR
1988
2 948 ч

Онлајн: 13ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12312

 165KvA Skid Mounted Generator, Cummins Engine (Spares) - генераторска поставка
 9
Аукција

Онлајн: 14ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140230997

Cummins 6CTAA8.3G2 - 220 kVA Generator - DPX-12263 - генераторска поставка
 14
9 000 EUR
2011
12 069 ч

Онлајн: 14ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12263

 2007 Cummins C550D5 - генераторска поставка
 17
Аукција
2007

Онлајн: 22ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140229457

Cummins 6CTAA8.3-G5 - 220 kVA Generator - DPX-12293 - генераторска поставка
 18
9 000 EUR
2006
20 868 ч

Онлајн: 23ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12293

Cummins 6CTAA8.3 - 220 kVA Generator - DPX-12146 - генераторска поставка
 18
9 000 EUR
2011
50 000 ч

Онлајн: 23ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12146

Cummins 6CTAA8.3-G5 - 220 kVA Generator - DPX-12291 - генераторска поставка
 18
9 000 EUR
2011
39 486 ч

Онлајн: 23ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12291

Cummins VTA28-G5 - 700 kVA Generator - DPX-15515-O - генераторска поставка
 9
51 500 EUR
2020

Онлајн: 1мес 23ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15515-O

Cummins VTA28-G5 - 700 kVA Generator - DPX-15515 - генераторска поставка
 20
56 000 EUR
2020

Онлајн: 1мес 23ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-15515

Cummins 6CTAA8.3 - 220 kVA Generator - DPX-12076 - генераторска поставка
 20
9 000 EUR
2011
50 000 ч

Онлајн: 2мес 2ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-12076

Cummins Onan 16.0 marine set - генераторска поставка
 4
1 250 EUR
Нето цена
1999

Онлајн: 3мес 22ден

HOLLAND TRADING TRANSPORT & REPAIR B.V.

9

Холандија, Giethoorn

Cummins N-855-GM - генераторска поставка
 4
Прашајте за цена
180 hp

Онлајн: 3мес 23ден

Anema Trucks & Spare Parts

14

Холандија, Alkmaar

Идентификација 852981

Cummins N-855-GM - генераторска поставка
 4
Прашајте за цена
180 hp

Онлајн: 3мес 23ден

Anema Trucks & Spare Parts

14

Холандија, Alkmaar

Идентификација 852980

Cummins C28D5 - 28 kVA Generator - DPX-18502 - генераторска поставка
 20
7 600 EUR
2020

Онлајн: 4мес 13ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-18502

Cummins C1400D5 - 1.400 kVA Generator - DPX-18532-O - генераторска поставка
 20
131 500 EUR
2020

Онлајн: 5мес 4ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-18532-O

Cummins C1675D5A - 1.675 kVA Generator - DPX-18534 - генераторска поставка
 16
129 500 EUR
2019

Онлајн: 6мес 30ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-18534

Cummins C55D5e - 55 kVA Generator - DPX-18506 - генераторска поставка
 17
10 250 EUR
2020

Онлајн: 7мес 11ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-18506

Cummins C66D5e - 66 kVA Generator - DPX-18507 - генераторска поставка
 19
10 600 EUR
2020

Онлајн: 7мес 11ден

DPX Power

8

Холандија, Niederlande, Oudenbosch

Идентификација DPX-18507

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.