Генераторска поставка Caterpillar DE220E0 - 220 kVA Generator - DPX-18018

Онлајн: 5мес 21ден

Бренд CATERPILLAR
Идентификација DPX-18018
Година на производство 2019
Бруто тежина 2 238 kg
Волумен 418 L
Транспортна должина 3 520 mm
Транспортна ширина 1 330 mm
Транспортна висина 1 810 mm
Напон 400
Фрекфенција 50 Hz
Локација Холандија, Oudenbosch
Телефон +31 (0) 6... Погледни го телефонскиот број
Мотор/погонска група
  • мотор: Caterpillar C7.1
  • батерија: yes
Шасија/суспензија
  • резервоар за гориво: yes
Доплнително
  • гаранција
  • сертификати: EPA, CE, CE
27500 EUR
27 500
EUR
  • 1 686 803 MKD
  • 30 283 USD

Лизинг

DPX Power
Продавач
DPX Power
Холандија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
22:07
27 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Генераторска поставка Caterpillar DE50E0 - 50 kVA Generator - DPX-18006
Caterpillar DE50E0 - 50 kVA Generator - DPX-18006
2019
Холандија, Oudenbosch
11 500 EUR
Генераторска поставка Caterpillar DE50E0 - 50 kVA Generator - DPX-18006, 2019
Генераторска поставка Caterpillar DE88E0 - 88 kVA Generator - DPX-18012
Caterpillar DE88E0 - 88 kVA Generator - DPX-18012
2019
Холандија, Oudenbosch
14 300 EUR
Генераторска поставка Caterpillar DE88E0 - 88 kVA Generator - DPX-18012, 2019
Генераторска поставка Caterpillar DE165E0 - 165 kVA Generator - DPX-18016
Caterpillar DE165E0 - 165 kVA Generator - DPX-18016
2019
Холандија, Oudenbosch
20 500 EUR
Генераторска поставка Caterpillar DE165E0 - 165 kVA Generator - DPX-18016, 2019
Генераторска поставка Caterpillar DE65E0 - 65 kVA Generator - DPX-18010
Caterpillar DE65E0 - 65 kVA Generator - DPX-18010
2019
Холандија, Oudenbosch
13 400 EUR
Генераторска поставка Caterpillar DE65E0 - 65 kVA Generator - DPX-18010, 2019
Генераторска поставка Caterpillar DE33E0 - 33 kVA Generator - DPX-18004
Caterpillar DE33E0 - 33 kVA Generator - DPX-18004
2019
Холандија, Oudenbosch
9 900 EUR
Генераторска поставка Caterpillar DE33E0 - 33 kVA Generator - DPX-18004, 2019
Генераторска поставка Caterpillar DE150E0 - 150 kVA Generator - DPX-18016.1
Caterpillar DE150E0 - 150 kVA Generator - DPX-18016.1
2019
Холандија, Oudenbosch
19 750 EUR
Генераторска поставка Caterpillar DE150E0 - 150 kVA Generator - DPX-18016.1, 2019
Генераторска поставка Caterpillar C9 DE250E0 - 250 kVA Generator - DPX-18019
Caterpillar C9 DE250E0 - 250 kVA Generator - DPX-18019
2019
Холандија, Oudenbosch
31 500 EUR
Генераторска поставка Caterpillar C9 DE250E0 - 250 kVA Generator - DPX-18019, 2019
Генераторска поставка Caterpillar DE18E3 - 18 kVA Generator - DPX-18002
Caterpillar DE18E3 - 18 kVA Generator - DPX-18002
2019
Холандија, Oudenbosch
8 350 EUR
Генераторска поставка Caterpillar DE18E3 - 18 kVA Generator - DPX-18002, 2019
Генераторска поставка Caterpillar DE110E2 - 110 kVA Generator - DPX-18014
Caterpillar DE110E2 - 110 kVA Generator - DPX-18014
2019
Холандија, Oudenbosch
15 750 EUR
Генераторска поставка Caterpillar DE110E2 - 110 kVA Generator - DPX-18014, 2019
Генераторска поставка Caterpillar DE22E3 - 22 kVA Generator - DPX-18003
Caterpillar DE22E3 - 22 kVA Generator - DPX-18003
2019
Холандија, Oudenbosch
8 790 EUR
Генераторска поставка Caterpillar DE22E3 - 22 kVA Generator - DPX-18003, 2019
Генераторска поставка Sdmo J220 - 220 kVA Generator - DPX-17110
Sdmo J220 - 220 kVA Generator - DPX-17110
2019
Холандија, Oudenbosch
23 750 EUR
Генераторска поставка Sdmo J220 - 220 kVA Generator - DPX-17110, 2019
Генераторска поставка Caterpillar C9 - DE275E0 - 275 Generator - DPX-18020
Caterpillar C9 - DE275E0 - 275 Generator - DPX-18020
2019
Холандија, Oudenbosch
35 900 EUR
Генераторска поставка Caterpillar C9 - DE275E0 - 275 Generator - DPX-18020, 2019

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.