Генераторска поставка Baudouin 4M06G35 - 33 kVA Generator - DPX-19553

Онлајн: 5мес 8ден

Идентификација DPX-19553
Година на производство 2020
Бруто тежина 920 kg
Волумен 90 L
Транспортна должина 950 mm
Транспортна ширина 2 200 mm
Транспортна висина 1 450 mm
Напон 400
Фрекфенција 50 Hz
Локација Холандија, Niederlande, Oudenbosch
Телефон +31 (0) 6-49...
Мотор/погонска група
  • излезна моќност: 34 hp (25 KW)
  • мотор: Baudouin, Baudouin 4M06G35/5
  • батерија: yes
Шасија/суспензија
  • резервоар за гориво: yes
Доплнително
  • гаранција
  • сертификати: EPA, CE, CE
5900 EUR
5 900
EUR
  • 364 057 MKD
  • 7 184 USD

Продавач
DPX Power
DPX Power Холандија
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
17:17
5 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Генераторска поставка Baudouin 4M06G20 - 21 kVA Generator - DPX-19551
Baudouin 4M06G20 - 21 kVA Generator - DPX-19551
2020
Холандија, Klundert
5 100 EUR
Генераторска поставка Baudouin 4M06G20 - 21 kVA Generator - DPX-19551, 2020
Генераторска поставка Baudouin 4M06G50 - 50 kVA Generator - DPX-19555
Baudouin 4M06G50 - 50 kVA Generator - DPX-19555
2020
Холандија, Klundert
7 900 EUR
Генераторска поставка Baudouin 4M06G50 - 50 kVA Generator - DPX-19555, 2020
Генераторска поставка Baudouin 4M06G20 - 17 kVA Generator - DPX-19550
Baudouin 4M06G20 - 17 kVA Generator - DPX-19550
2020
Холандија, Klundert
4 600 EUR
Генераторска поставка Baudouin 4M06G20 - 17 kVA Generator - DPX-19550, 2020
Генераторска поставка Baudouin 6M33G715 - 712 kVA Generator - DPX-19571
Baudouin 6M33G715 - 712 kVA Generator - DPX-19571
2020
Холандија, Klundert
42 900 EUR
Генераторска поставка Baudouin 6M33G715 - 712 kVA Generator - DPX-19571, 2020
Генераторска поставка Baudouin 6M33G825 - 820 kVA Generator - DPX-19573
Baudouin 6M33G825 - 820 kVA Generator - DPX-19573
2020
Холандија, Klundert
49 900 EUR
Генераторска поставка Baudouin 6M33G825 - 820 kVA Generator - DPX-19573, 2020
Генераторска поставка Baudouin 4M11G90 - 89 kVA Generator - DPX-19557
Baudouin 4M11G90 - 89 kVA Generator - DPX-19557
2020
Холандија, Klundert
9 900 EUR
Генераторска поставка Baudouin 4M11G90 - 89 kVA Generator - DPX-19557, 2020
Генераторска поставка Baudouin 4M11G120 - 110 kVA Generator - DPX-19558
Baudouin 4M11G120 - 110 kVA Generator - DPX-19558
2020
Холандија, Klundert
10 900 EUR
Генераторска поставка Baudouin 4M11G120 - 110 kVA Generator - DPX-19558, 2020
Генераторска поставка Baudouin 4M11G70 - 69 kVA Generator - DPX-19556
Baudouin 4M11G70 - 69 kVA Generator - DPX-19556
2020
Холандија, Klundert
8 900 EUR
Генераторска поставка Baudouin 4M11G70 - 69 kVA Generator - DPX-19556, 2020
Генераторска поставка Baudouin 6M21G440 - 440 kVA Generator - DPX-19567
Baudouin 6M21G440 - 440 kVA Generator - DPX-19567
2020
Холандија, Klundert
28 900 EUR
Генераторска поставка Baudouin 6M21G440 - 440 kVA Generator - DPX-19567, 2020
Генераторска поставка Baudouin 6M16G250 - 275 kVA Generator - DPX-19564
Baudouin 6M16G250 - 275 kVA Generator - DPX-19564
2020
Холандија, Klundert
19 900 EUR
Генераторска поставка Baudouin 6M16G250 - 275 kVA Generator - DPX-19564, 2020
Генераторска поставка Baudouin 6M21G500 - 505 kVA Generator - DPX-19568
Baudouin 6M21G500 - 505 kVA Generator - DPX-19568
2020
Холандија, Klundert
31 900 EUR
Генераторска поставка Baudouin 6M21G500 - 505 kVA Generator - DPX-19568, 2020
Генераторска поставка Baudouin 6M21G385 - 400 kVA Generator - DPX-19566
Baudouin 6M21G385 - 400 kVA Generator - DPX-19566
2020
Холандија, Klundert
25 900 EUR
Генераторска поставка Baudouin 6M21G385 - 400 kVA Generator - DPX-19566, 2020

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.