Генераторска поставка Atlas Copco QIS 35 - 35 kVA Generator - DPX-19403

Онлајн: 1год 7мес

Бренд ATLAS
Идентификација DPX-19403
Година на производство 2020
Бруто тежина 930 kg
Волумен 105 L
Транспортна должина 2 220 mm
Транспортна ширина 940 mm
Транспортна висина 1 180 mm
Напон 400
Фрекфенција 50 Hz
Локација Холандија, Niederlande, Oudenbosch
Телефон +31 (0) 6-49...
Мотор/погонска група
  • мотор: KUBOTA V3300-BG
  • батерија: yes
Шасија/суспензија
  • резервоар за гориво: yes
Доплнително
  • гаранција
  • сертификати: EPA, CE, CE
9900 EUR
9 900
EUR
  • 610 875 MKD
  • 12 054 USD

Продавач
DPX Power
DPX Power Холандија
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
16:56
9 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Генераторска поставка Atlas Copco QIS 25 - 25 kVA Generator - DPX-19402
Atlas Copco QIS 25 - 25 kVA Generator - DPX-19402
2020
Холандија, Klundert
8 250 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 25 - 25 kVA Generator - DPX-19402, 2020
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 175 - 175 kVA Generator - DPX-19409
Atlas Copco QIS 175 - 175 kVA Generator - DPX-19409
2020
Холандија, Klundert
22 750 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 175 - 175 kVA Generator - DPX-19409, 2020
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 16 - 16 kVA Generator - DPX-19401
Atlas Copco QIS 16 - 16 kVA Generator - DPX-19401
2020
Холандија, Klundert
7 500 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 16 - 16 kVA Generator - DPX-19401, 2020
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 215 - 215 kVA Generator - DPX-19410
Atlas Copco QIS 215 - 215 kVA Generator - DPX-19410
2020
Холандија, Klundert
25 900 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 215 - 215 kVA Generator - DPX-19410, 2020
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 110 - 110 kVA Generator - DPX-19407
Atlas Copco QIS 110 - 110 kVA Generator - DPX-19407
2020
Холандија, Klundert
17 150 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 110 - 110 kVA Generator - DPX-19407, 2020
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 135 - 135 kVA Generator - DPX-19408
Atlas Copco QIS 135 - 135 kVA Generator - DPX-19408
2020
Холандија, Klundert
20 250 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 135 - 135 kVA Generator - DPX-19408, 2020
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 90 - 90 kVA Generator - DPX-19406
Atlas Copco QIS 90 - 90 kVA Generator - DPX-19406
2020
Холандија, Klundert
16 550 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 90 - 90 kVA Generator - DPX-19406, 2020
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 10 - 10 kVA Generator - DPX-19400
Atlas Copco QIS 10 - 10 kVA Generator - DPX-19400
2019
Холандија, Klundert
6 800 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 10 - 10 kVA Generator - DPX-19400, 2019
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 45 - 45 kVA Generator - DPX-19404
Atlas Copco QIS 45 - 45 kVA Generator - DPX-19404
2019
Холандија, Klundert
10 950 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco QIS 45 - 45 kVA Generator - DPX-19404, 2019
Генераторска поставка Atlas Copco (WUXI) QIS 65 - 65 kVA Generator
Atlas Copco (WUXI) QIS 65 - 65 kVA Generator
2020
Холандија, Klundert
12 250 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco (WUXI) QIS 65 - 65 kVA Generator, 2020
Генераторска поставка Atlas Copco (WUXI) QIS 95 - 95 kVA Generator
Atlas Copco (WUXI) QIS 95 - 95 kVA Generator
2020
Холандија, Klundert
13 950 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco (WUXI) QIS 95 - 95 kVA Generator, 2020
Генераторска поставка Atlas Copco (WUXI) QIS 115 - 115 kVA Generator
Atlas Copco (WUXI) QIS 115 - 115 kVA Generator
2020
Холандија, Klundert
14 990 EUR
Генераторска поставка Atlas Copco (WUXI) QIS 115 - 115 kVA Generator, 2020

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.