Дробилка Metso LT106

Онлајн: 2мес 22ден

Бренд METSO
Идентификација 7717
Година на производство 2015
Машински часови 3 500 ч
Бруто тежина 44 000 kg
Локација Белгија, Belgien, Oostkamp
Телефон +32 50 32...
Мотор/погонска група
  • мотор: C9.3
Доплнително
  • број на претходни сопственици: 1

Продавач
UCE -Trading BVBA
UCE -Trading BVBA Белгија
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
10:22
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.