Нов дробилка KINGLINK Heavy duty Trio Type TTH Horizontal Vibrating Screen за продажба - ID: 7161409
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Нов дробилка KINGLINK Heavy duty Trio Type TTH Horizontal Vibrating Screen

Дробилка KINGLINK Heavy duty Trio Type TTH Horizontal Vibrating Screen: слика 1
Дробилка KINGLINK Heavy duty Trio Type TTH Horizontal Vibrating Screen: слика 2
Дробилка KINGLINK Heavy duty Trio Type TTH Horizontal Vibrating Screen: слика 3
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 2мес 4ден

Бренд KINGLINK
Година на производство 2023
Ново
Состојба нова
Боја портокалова
Локација Кина, Shanghai
Телефон +861352...
Кина, Shanghai
watch_later
Локално време на дилерот:
23:21
Испратете порака
Доверлив

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци.

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

KINGLINK Heavy duty Trio Type TTH Horizontal Vibrating Screen

t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Shanghai Kinglink Industry Co., Ltd.
t1 old