17
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
DIV. UPRICHT Upright AB38 hoogwerker AB 38 - дигачка зглобна платформа
 4
6 500 EUR
2003

Онлајн: 21час 16мин

GARAGE CEVOMAN n.v

6

Белгија, HERENTALS

UPRIGHT TL33 Tow Behind Articulated - дигачка зглобна платформа
 5
Аукција
2006

Онлајн: 22час 26мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

UPRIGHT AB38W - дигачка зглобна платформа
 12
8 400 EUR
Аукција
2008
Нето тежина: 3 850 kg
Корисна носивост: 215 kg

Онлајн: 3ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Португалија, Montijo

Идентификација GAM-06712

UPRIGHT TM12 Electric Vertical Manlift - дигачка зглобна платформа
 10
Аукција
2008

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

UPRIGHT TM12 Electric Vertical Manlift - дигачка зглобна платформа
 10
Аукција
2007

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

UPRIGHT TM12 Electric Vertical Manlift - дигачка зглобна платформа
 10
Аукција
2008

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

UPRIGHT TM12 Electric Vertical Manlift - дигачка зглобна платформа
 10
Аукција
2008

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

UPRIGHT TM12 107000001 Electric Vertical Manlift - дигачка зглобна платформа
 11
Аукција
2002
556 ч

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

UPRIGHT TM12 Electric Vertical Manlift - дигачка зглобна платформа
 10
Аукција
2007

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

UPRIGHT 107000-001 Electric Vertical Manlift - дигачка зглобна платформа
 11
Аукција
2001

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

UPRIGHT TM12 Electric Vertical Manlift - дигачка зглобна платформа
 10
Аукција
2008

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

UPRIGHT TM12E - дигачка зглобна платформа
 9
Аукција

Онлајн: 14ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

UPRIGHT TM12E - дигачка зглобна платформа
 11
Аукција

Онлајн: 14ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

UpRight AB38N  - дигачка зглобна платформа
 14
6 450 EUR
2004

Онлајн: 5мес 5ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Groenlo

Идентификација PHM-Id 10539

UpRight AB38  - дигачка зглобна платформа
 13
6 450 EUR
2005

Онлајн: 6мес 21ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Groenlo

Идентификација PHM-Id 10345

UpRight AB38N  - дигачка зглобна платформа
 13
6 450 EUR
2005

Онлајн: 9мес 8ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Groenlo

Идентификација PHM-Id 10195

UPRIGHT TL49K - дигачка зглобна платформа
 5
17 900 EUR
2007
1 500 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 1год 1мес

HCT AUTOMOTIVE

Латвија, RIGA

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.