Дигачки зглобни платформи UPRIGHT


Сортирај според:
Резултати по страница:
UpRight AB38 Electric, 13.5m Working Height, Non Marking T  - дигачка зглобна платформа
 11
7 400 EUR
2004

Онлајн: 3мес 9ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 09767

DIV. UPRICHT Upright AB38 hoogwerker AB 38 - дигачка зглобна платформа
 4
6 500 EUR
2003
Нето тежина: 3 200 kg
Корисна носивост: 215 kg

Онлајн: 5мес 18ден

GARAGE CEVOMAN n.v

7

Белгија, Herentals, Belgium

UPRIGHT TL 37 - дигачка зглобна платформа
 5
7 500 EUR
2007
Нето тежина: 1 390 kg
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 10мес 22ден

“Stats Rent” SIA

Латвија, Riga

UPRIGHT TL49K - дигачка зглобна платформа
 5
13 700 EUR
2007
1 500 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 1год 9мес

HCT AUTOMOTIVE

Латвија, RIGA

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.