Дигачки зглобни платформи OMME LIFT


Сортирај според:
Резултати по страница:
OMME 3000RBD Electric Crawler - дигачка зглобна платформа
 20
Аукција
2007
5 681 ч

Онлајн: 8ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

Omme Aanhanger hoogwerker, 15,5 meter, Keuring - дигачка зглобна платформа
 20
16 350 EUR
Нето цена
2008

Онлајн: 3мес 6ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.