Дигачки зглобни платформи OIL&STEEL


7
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
OIL&STEEL 1412 - дигачка зглобна платформа
 2
Прашајте за цена
2006
2 500 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 16ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo

 Oil & Steel OCTOPUSSY 1465 - дигачка зглобна платформа
 16
Аукција
2006

Онлајн: 21ден

Euro Auctions GmbH

Германија, Germany | Dormagen

Oil & Steel Octopussy 1401 Classic - дигачка зглобна платформа
 15
20 750 EUR
Нето цена
2011
3 756 ч
Нето тежина: 1 700 kg

Онлајн: 1мес 2ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

OIL&STEEL OCTOPUS 17 - дигачка зглобна платформа
 13
29 000 EUR
2017
1 018 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 1мес 12ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Valencia

Идентификација OS-00001

OIL&STEEL 18 - дигачка зглобна платформа
 2
26 000 EUR
2015
1 000 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 2мес 14ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo

OIL&STEEL Octopussy 1412 - дигачка зглобна платформа
 5
Прашајте за цена
2008
850 ч

Онлајн: 2мес 14ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo

OIL&STEEL Octopussy 1465 - дигачка зглобна платформа
 5
13 500 EUR
2005
2 500 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 3мес 26ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.