Дигачки зглобни платформи од Холандија


   Страница 1 од 11 1/11   
Сортирај според:
Резултати по страница:
MANITOU 160ATJ 4x4x4 Articulated - дигачка зглобна платформа
 13
Аукција
2005

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

MANITOU 80VJR Electric Vertical Manlift - дигачка зглобна платформа
 11
Аукција
2007
739 ч

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

GENIE Z60/34 4x4 Articulated - дигачка зглобна платформа
 15
Аукција
2005
5 122 ч

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

Genie GR-15 Electric, 6.35m Working Height, Non Marking  - дигачка зглобна платформа
 7
2 650 EUR
2006
453 ч

Онлајн: 2ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11393

Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach  - дигачка зглобна платформа
 15
16 900 EUR
2007
3 333 ч

Онлајн: 2ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11399

Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach  - дигачка зглобна платформа
 16
14 900 EUR
2005
3 442 ч

Онлајн: 2ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11280

Genie Z30/20NRJ Electric, 10.9m Working Height, Rotating  - дигачка зглобна платформа
 15
11 900 EUR
2006
869 ч

Онлајн: 2ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11457

Genie Z30/20N Electric, 10.9m Working Height, Jib, Non M  - дигачка зглобна платформа
 14
9 500 EUR
2001
1 325 ч

Онлајн: 2ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11455

JLG TOUCAN 10E Electric Vertical Manlift - дигачка зглобна платформа
 13
Аукција
2011

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

JLG 860SJ 4x4 - дигачка зглобна платформа
 15
Аукција
2007
4 228 ч

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

HAULOTTE HA16PXNT 4x4x4 Articulated - дигачка зглобна платформа
 14
Аукција
2007
3 080 ч

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

MANITOU 105VJR2 Electric Vertical Manlift - дигачка зглобна платформа
 14
Аукција
2007
1 208 ч

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

HAULOTTE HA16SPX 4x4 Articulated - дигачка зглобна платформа
 14
Аукција
2011
2 861 ч

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

HAULOTTE HA16SPX 4x4 Articulated - дигачка зглобна платформа
 14
Аукција
2009
3 267 ч

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

JLG 600AJ 4x4 Articulated - дигачка зглобна платформа
 16
Аукција
2007
4 170 ч

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

MANITOU 120AETJC Electric Articulated - дигачка зглобна платформа
 16
Аукција
2006
1 304 ч

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

GENIE Z45/25DC Electric Articulated - дигачка зглобна платформа
 12
Аукција
2008
822 ч

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

HAULOTTE STAR10-1 Electric Vertical Manlift - дигачка зглобна платформа
 10
Аукција
2008
1 006 ч

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

GENIE S65 4x4 - дигачка зглобна платформа
 15
Аукција
2008
5 492 ч

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

GENIE Z45/25 Electric Articulated - дигачка зглобна платформа
 16
Аукција
2006
1 893 ч

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

1 2 3 11   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.