Слични понуди

Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR17 NDE
NIFTYLIFT HR17 NDE
2014, 257 ч, 2-оски
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR17 NDE, 2014
Дигачка зглобна платформа Niftylift HR17NDE
Niftylift HR17NDE
2013, 201 ч
Холандија, Groenlo
31 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Niftylift HR17NDE, 2013
Дигачка зглобна платформа Niftylift HR17NDE
Niftylift HR17NDE
2013, Електро, 543 ч
Холандија, Groenlo
31 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Niftylift HR17NDE, 2013
Дигачка зглобна платформа Niftylift HR17NDE
Niftylift HR17NDE
2013, 620 ч
Холандија, Groenlo
31 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Niftylift HR17NDE, 2013
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE
NIFTYLIFT HR12 NDE
2010, Дизел, 2-оски
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE, 2010
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE
NIFTYLIFT HR12 NDE
2010, Дизел
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE, 2010
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE
NIFTYLIFT HR12 NDE
2010, Дизел
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE, 2010
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE
NIFTYLIFT HR12 NDE
2010, Дизел
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE, 2010
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE
NIFTYLIFT HR12 NDE
2012, Дизел
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE, 2012
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE
NIFTYLIFT HR12 NDE
2011, Дизел
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE, 2011
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE
NIFTYLIFT HR12 NDE
2012, Дизел
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE, 2012
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE
NIFTYLIFT HR12 NDE
2011, Дизел
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR12 NDE, 2011

Дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR17 NDE

Бренд NIFTYLIFT
Идентификација SPA/0842
Година на производство 2010
VIN 05-20236
Бруто тежина 7 115 kg
Корисна носивост 225 kg
Висина на кревање 17 000 mm
Боја бела
Локација Обединето Кралство, Caldicot
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
Шасија/суспензија
 • број на оски: 2-оски
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR17 NDE

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": дигачка зглобна платформа NIFTYLIFT HR17 NDE

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.