Дигачки зглобни платформи NIFTYLIFT


   Страница 1 од 4 1/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Niftylift HR 12 N E elektro 12m - дигачка зглобна платформа
 16
Прашајте за цена
2008

Онлајн: 1мес 22ден

HS-Rental Pack & Honinx GbR

Германија, Deutschland, D-52511 Geilenkirchen

Идентификација 1181

Niftylift HR12N - дигачка зглобна платформа
 9
Прашајте за цена
2011

Онлајн: 2ден

Scantruck A/S

Данска, Dänemark, Skive

Идентификација 000115157

Niftylift HR12N - дигачка зглобна платформа
Прашајте за цена
2013

Онлајн: 2ден

Scantruck A/S

Данска, Dänemark, På vej hjem

Идентификација 000115156

Niftylift HR12N - дигачка зглобна платформа
Прашајте за цена
2011

Онлајн: 2ден

Scantruck A/S

Данска, Dänemark, Ringsted

Идентификација 000115154

Niftylift HR12N - дигачка зглобна платформа
Прашајте за цена
2013

Онлајн: 2ден

Scantruck A/S

Данска, Dänemark, På vej hjem

Идентификација 000115155

Niftylift HR12N - дигачка зглобна платформа
Прашајте за цена
2011

Онлајн: 2ден

Scantruck A/S

Данска, Dänemark, Ringsted

Идентификација 000115153

NIFTYLIFT NIFTY HR21D - дигачка зглобна платформа
 20
19 000 EUR
Аукција
2005
1 564 ч
Нето тежина: 6 680 kg
Корисна носивост: 250 kg

Онлајн: 2ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Murcia

Идентификација PF-00005

Niftylift HR15NDE Bi-Energy, Jib, 15.6m Working Height, Non - дигачка зглобна платформа
 16
12 900 EUR
2007

Онлајн: 5ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11440

NIFTYLIFT HR21D 4x4 Articulated - дигачка зглобна платформа
 20
Аукција
2004
4 906 ч

Онлајн: 18ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

NIFTYLIFT HR21 4x4 Electric Articulated - дигачка зглобна платформа
 20
Аукција
2007

Онлајн: 18ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

Niftylift SD120DE Bi Energie, 4x4 Drive, 12.65m Working Heig - дигачка зглобна платформа
 19
19 500 EUR
2014
164 ч

Онлајн: 19ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11478

NIFTYLIFT HR21D 4x4 Articulated - дигачка зглобна платформа
 18
Аукција
2007

Онлајн: 22ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

Niftylift HR12DE 4WD Bi Energy, 4x4 Drive, 12.2 m Working He - дигачка зглобна платформа
 17
19 500 EUR
2014

Онлајн: 23ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11488

Niftylift HR12DE 4WD Bi Energy, 4x4 Drive, 12.2 m Working He - дигачка зглобна платформа
 17
19 500 EUR
2014

Онлајн: 23ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11486

Niftylift HR15D 4x4 Diesel, 4x4 Drive, 15.7m Working Height, - дигачка зглобна платформа
 20
27 900 EUR
2014
1 222 ч

Онлајн: 23ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11490

Niftylift HR12NDE Bi-Energy, 12.2m Working Height, 6.1m Reac - дигачка зглобна платформа
 16
19 500 EUR
2014

Онлајн: 23ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11485

Niftylift HR15N HYBRID MK3 Bi-Energy, 15.5m Working Height, - дигачка зглобна платформа
 20
32 900 EUR
2015
516 ч

Онлајн: 23ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11489

Niftylift HR15D 4x4 Diesel, 4x4 Drive, 15.7m Working Height, - дигачка зглобна платформа
 20
27 900 EUR
2014
1 030 ч

Онлајн: 23ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11491

Niftylift HR21 HYBRID 4X4 Bi Energy, 4x4 Drive, 20.8 m Worki - дигачка зглобна платформа
 19
47 500 EUR
2014
128 ч

Онлајн: 23ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11477

Niftylift HR21 HYBRID 4X4 Bi Energy, 4x4 Drive, 20.8 m Worki - дигачка зглобна платформа
 17
47 500 EUR
2014
741 ч

Онлајн: 23ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11428

Niftylift HR15N HYBRID MK3 Bi-Energy, 15.5m Working Height, - дигачка зглобна платформа
 18
32 900 EUR
2015
519 ч

Онлајн: 26ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11487

1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.