3
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Multitel SMX170 - дигачка зглобна платформа
 7
18 500 EUR
2009
2 900 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 1мес 27ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo

Идентификација 9DD65A14

Multitel smx225 - дигачка зглобна платформа
 8
26 500 EUR
2011
3 000 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 1мес 27ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo

Идентификација 621FE5A2

Multitel Pagliero SMX 250 - дигачка зглобна платформа
 2
Прашајте за цена
2019

Онлајн: 3мес 10ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација TG-250SMX

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.