Слични понуди

Дигачка зглобна платформа MANITOU 160ATJ
MANITOU 160ATJ
Шпанија
Дигачка зглобна платформа MANITOU 160ATJ
Дигачка зглобна платформа Manitou ATJ 160
Manitou ATJ 160
2005, 1 733 ч
Франција, Neuville-Saint-Amand
16 000 EUR
Дигачка зглобна платформа Manitou ATJ 160, 2005
Дигачка зглобна платформа Manitou 200ATJ
Manitou 200ATJ
2014, 1 400 ч
Данска, Skive
Дигачка зглобна платформа Manitou 200ATJ, 2014
Дигачка зглобна платформа Manitou 200ATJ RC
Manitou 200ATJ RC
2013, 73 ч
Данска, Skive
Дигачка зглобна платформа Manitou 200ATJ RC, 2013
Дигачка зглобна платформа Manitou 180ATJ 2 RC
Manitou 180ATJ 2 RC
2016, 682 ч
Данска, Skive
Дигачка зглобна платформа Manitou 180ATJ 2 RC, 2016
Дигачка зглобна платформа SNORKEL AB85RJ 4x4x4
SNORKEL AB85RJ 4x4x4
2008, 1 734 ч
Холандија
Дигачка зглобна платформа SNORKEL AB85RJ 4x4x4, 2008
Дигачка зглобна платформа Manitou 120AETJ Compact 3D
Manitou 120AETJ Compact 3D
2008, 939 ч
Данска, Skive
Дигачка зглобна платформа Manitou 120AETJ Compact 3D, 2008
Дигачка зглобна платформа JLG 600 AJ 4x4 hoogwerker
JLG 600 AJ 4x4 hoogwerker
2008, 4x4, Дизел, 3 384 ч
Холандија, Leur
19 950 EUR
Дигачка зглобна платформа JLG 600 AJ 4x4 hoogwerker, 2008
Дигачка зглобна платформа GENIE S85 4x4x4
GENIE S85 4x4x4
2006, 3 683 ч
Холандија
Дигачка зглобна платформа GENIE S85 4x4x4, 2006
Дигачка зглобна платформа JLG 1350SJP 4x4x4
JLG 1350SJP 4x4x4
2009, 5 239 ч
Холандија
Дигачка зглобна платформа JLG 1350SJP 4x4x4, 2009
Дигачка зглобна платформа Manitou 150AETJL
Manitou 150AETJL
2007, Електро, 1 886 ч
Холандија, Groenlo
12 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Manitou 150AETJL, 2007
Дигачка зглобна платформа MANITOU 120 AETJ
MANITOU 120 AETJ
2018
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа MANITOU 120 AETJ, 2018

Дигачка зглобна платформа MANITOU 160ATJ 4x4x4 Boom Lift

Бренд MANITOU
Година на производство 2008
Машински часови 3 812 ч
Локација Холандија, MOERDIJK, NLD
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": дигачка зглобна платформа MANITOU 160ATJ 4x4x4 Boom Lift

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": дигачка зглобна платформа MANITOU 160ATJ 4x4x4 Boom Lift

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.