Дигачка зглобна платформа Manitou 120AETJ Compact 3D

Онлајн: 3мес 27ден

Бренд MANITOU
Идентификација 000111056
Година на производство 2016
Машински часови 415 ч
Бруто тежина 6 660 kg
Капцитет на кревање 200 kg
Локација Данска, Dänemark
Телефон +45 96 14...

Scantruck A/S
Продавач
Scantruck A/S
Данска
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
05:13
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Дигачка зглобна платформа Manitou 120AETJ Compact 3D
Manitou 120AETJ Compact 3D
2016, 430 ч
Данска, Dänemark
Дигачка зглобна платформа Manitou 120AETJ Compact 3D, 2016
Дигачка зглобна платформа Manitou 120AETJ Compact 3D
Manitou 120AETJ Compact 3D
2008, 939 ч
Данска, Dänemark
Дигачка зглобна платформа Manitou 120AETJ Compact 3D, 2008
Дигачка зглобна платформа Manitou 120AETJ C 3D
Manitou 120AETJ C 3D
2007, 1 202 ч
Данска, Dänemark
Дигачка зглобна платформа Manitou 120AETJ C 3D, 2007
Дигачка зглобна платформа Manitou 150AETJ C3D
Manitou 150AETJ C3D
2007, 682 ч
Данска, Dänemark
Дигачка зглобна платформа Manitou 150AETJ C3D, 2007
Дигачка зглобна платформа Manitou 150AETJ C3D
Manitou 150AETJ C3D
2007, 425 ч
Данска, Dänemark
Дигачка зглобна платформа Manitou 150AETJ C3D, 2007
Дигачка зглобна платформа Manitou 150AETJ C3D
Manitou 150AETJ C3D
2006, 812 ч
Данска, Dänemark
Дигачка зглобна платформа Manitou 150AETJ C3D, 2006
Дигачка зглобна платформа Manitou 150AETJ C3D
Manitou 150AETJ C3D
2007, 651 ч
Данска, Dänemark
Дигачка зглобна платформа Manitou 150AETJ C3D, 2007
Дигачка зглобна платформа Manitou 150AETJ C3D
Manitou 150AETJ C3D
2007, 715 ч
Данска, Dänemark
Дигачка зглобна платформа Manitou 150AETJ C3D, 2007
Дигачка зглобна платформа Manitou 180ATJ 2 RC
Manitou 180ATJ 2 RC
2016, 682 ч
Данска, Dänemark
Дигачка зглобна платформа Manitou 180ATJ 2 RC, 2016
Дигачка зглобна платформа Manitou 200ATJ
Manitou 200ATJ
2014, 1 400 ч
Данска, Dänemark
Дигачка зглобна платформа Manitou 200ATJ, 2014
Дигачка зглобна платформа Manitou 200ATJ RC
Manitou 200ATJ RC
2013, 73 ч
Данска, Dänemark
Дигачка зглобна платформа Manitou 200ATJ RC, 2013
Дигачка зглобна платформа Manitou 120 AETJ 3D
Manitou 120 AETJ 3D
2016, Електро
Данска, Dänemark
Дигачка зглобна платформа Manitou 120 AETJ 3D, 2016

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.