Дигачка зглобна платформа JLG E300AJP

picture_as_pdf

picture_as_pdf

13 500 EUR

Тип

Дигачка зглобна платформа

Година

2006

Земја

Португалија

Телефон

+351 914 2......

Онлајн: 1мес 28ден
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендJLG
Година на производство2006
Дата на прва регистрација01.01.2006
Корисна носивост230000 kg
Мотор/погонска група
Горивоелектро
Опис
Побарајте подетални информации
Продавач

SANDOKAN UNIPESSOAL LDA

SANDOKAN UNIPESSOAL LDA

location_on

Portugal, Zona Industrial Neiva, II Fase, Lote EQ1 Viana Do Castelo 4935-232 Neiva, Portugal

phone_iphone
language

sandokan.pt

access_time

Локално време на дилерот — 03:04


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.