Слични понуди

Дигачка зглобна платформа HAULOTTE HA12PX 4x4 Articulated
HAULOTTE HA12PX 4x4 Articulated
2005, 1 750 ч
Холандија
Дигачка зглобна платформа HAULOTTE HA12PX 4x4 Articulated, 2005
Дигачка зглобна платформа HAULOTTE HA12PX 4x4 Articulated
HAULOTTE HA12PX 4x4 Articulated
2005, 3 602 ч
Холандија
Дигачка зглобна платформа HAULOTTE HA12PX 4x4 Articulated, 2005
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA 16 PX
Haulotte HA 16 PX
Белгија, Willebroek
11 500 EUR
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA 16 PX
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA16 PX
Haulotte HA16 PX
Шпанија, Zaragoza
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA16 PX
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA 16 PX
Haulotte HA 16 PX
2000
Шпанија, Madrid
16 000 EUR
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA 16 PX, 2000
Дигачка зглобна платформа HAULOTTE HA 16 PX
HAULOTTE HA 16 PX
2004, 4x4, Дизел, 1 500 ч, 2-оски
Шпанија, Toledo
16 000 EUR
Дигачка зглобна платформа HAULOTTE HA 16 PX, 2004
Дигачка зглобна платформа HAULOTTE HA 16 PX
HAULOTTE HA 16 PX
2000, 4 641 ч, 2-оски
Белгија, SANKT VITH
9 500 EUR
Дигачка зглобна платформа HAULOTTE HA 16 PX, 2000
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA41PX
Haulotte HA41PX
2010
Германија
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA41PX, 2010
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA 16 PX NT
Haulotte HA 16 PX NT
2003, Дизел, 6 241 ч
Шпанија, Fortuna
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA 16 PX NT, 2003
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA20PX
Haulotte HA20PX
2004, Дизел, 5 605 ч
Холандија, Groenlo
14 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA20PX, 2004
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA26 PX
Haulotte HA26 PX
2002, 4 500 ч
Франција, BETHUNE
23 500 EUR
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA26 PX, 2002
Дигачка зглобна платформа HAULOTTE HA 20 PX
HAULOTTE HA 20 PX
2008, 4x4, Дизел, 2 600 ч, 2-оски
Шпанија, Toledo
22 000 EUR
Дигачка зглобна платформа HAULOTTE HA 20 PX, 2008

Дигачка зглобна платформа HAULOTTE HA16PX 4x4x4 Articulated

Бренд HAULOTTE
Модел HA16PX 4x4x4 Articulated
Година на производство 2010
Машински часови 2 457 ч
Локација Холандија, MOERDIJK, NLD
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": дигачка зглобна платформа HAULOTTE HA16PX 4x4x4 Articulated

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": дигачка зглобна платформа HAULOTTE HA16PX 4x4x4 Articulated

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.