Дигачки зглобни платформи GROVE


2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
GROVE A62J 4x4x4 Articulated - дигачка зглобна платформа
 20
Аукција
3 059 ч

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

GROVE AMZ 66 XT - дигачка зглобна платформа
 7
12 000 EUR
1999
3 200 ч
Нето тежина: 9 500 kg
Корисна носивост: 250 kg

Онлајн: 1год 2мес

JUBEN MAQUINARIA S.L.

Шпанија, Madridejos

Идентификација AMZ 66 XT

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.