3
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
GENIE Z60/34 4x4 - дигачка зглобна платформа
 6
Аукција
2007

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

7

Шпанија, OCANA, ESP

GENIE Z60/34 4x4 Articulated - дигачка зглобна платформа
 6
Аукција
2002
5 812 ч

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

GENIE Z 60-34 - дигачка зглобна платформа
 4
Прашајте за цена
1999
4 808 ч
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 1мес 14ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација SPA/1006

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.