Дигачки зглобни платформи GENIE Z45/25


Сортирај според:
Резултати по страница:
Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach - дигачка зглобна платформа
 15
14 900 EUR
2007
3 333 ч

Онлајн: 6мес 26ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11399

Genie Z-45/25J RT - дигачка зглобна платформа
 12
7 500 EUR
Нето цена
Аукција
2007
3 146 ч
Нето тежина: 6 342 kg

Онлајн: 2ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Genie Z-45/25J DC - дигачка зглобна платформа
 1
4 500 EUR
Нето цена
Аукција
2004
3 046 ч
Нето тежина: 7 413 kg

Онлајн: 2ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Genie Z45/25 XC Valid inspection, *Guarantee! 16 m Worki - дигачка зглобна платформа
 12
Прашајте за цена
2018
450 ч

Онлајн: 27ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80115

Genie Z45-25 Arbeitsbühne PREISREDUZIERT - дигачка зглобна платформа
 7
7 900 EUR

Онлајн: 30ден

Biringer International GmbH

Австрија, Brunn/Wild

Genie Z 45/25 J RT - дигачка зглобна платформа
 13
7 800 EUR
2001
6 753 ч

Онлајн: 1мес 25ден

Bac Sp. z o.o.

Полска, Polen, Kostrzyn nad odra

Genie Z45/25 XC Diesel, 4x4 Drive, 16 m Working Height, - дигачка зглобна платформа
 18
Прашајте за цена
2018
720 ч

Онлајн: 2мес 6ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80114

Genie Z45/25JDC Bi-Energy, 4x2, Jib, 16m Working Height - дигачка зглобна платформа
 17
11 900 EUR
2006
1 987 ч

Онлајн: 2мес 6ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11638

Genie Z45/25JRT - дигачка зглобна платформа
 12
15 900 EUR
2006
3 388 ч

Онлајн: 2мес 6ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 10256

Genie Z45-25JBI - дигачка зглобна платформа
 1
10 950 EUR
2004
2 263 ч

Онлајн: 2мес 6ден

Vertimac BV

Белгија, Belgien, Waregem

Идентификација V22531

GENIE Z 45/25J DC - дигачка зглобна платформа
 9
19 000 EUR
2012
1 118 ч
Нето тежина: 6 509 kg
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 2мес 8ден

NOLVES S.R.L.

Италија, Pianiga VE

Идентификација GE 376

Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach - дигачка зглобна платформа
 16
13 900 EUR
2006
3 770 ч

Онлајн: 2мес 13ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11446

GENIE Z-45/25 - дигачка зглобна платформа
 16
17 000 EUR
Нето цена
2008
1 102 ч
5 hp

Онлајн: 2мес 26ден

Jugokomercija Doo

Србија, Novi Sad

Genie Z 45/25 BI Energy - дигачка зглобна платформа
 20
13 000 EUR
2002
2 097 ч

Онлајн: 3мес 5ден

Jugokomercija Doo

Србија, Serbia, Novi Sad

Genie Z45/25 Gelenkarbeitsbühne 4x4 - дигачка зглобна платформа
 14
12 900 EUR

Онлајн: 3мес 18ден

Biringer International GmbH

Австрија, Brunn/Wild

GENIE Z 45/25 J DC - дигачка зглобна платформа
 5
Прашајте за цена
2009
1 200 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 5мес 23ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo

Genie Z45/25JRT Diesel, 4x4 Drive, 16m Working Height, J - дигачка зглобна платформа
 11
12 900 EUR
2005
4 503 ч

Онлајн: 5мес 28ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11531

Genie Z45/25JRT Diesel, 4x4 Drive, 16m Working Height, J - дигачка зглобна платформа
 13
13 900 EUR
2006
4 100 ч

Онлајн: 5мес 28ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11530

Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach - дигачка зглобна платформа
 15
14 900 EUR
2007
3 333 ч

Онлајн: 6мес 26ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11399

GENIE Z 45/25 J DC - дигачка зглобна платформа
 7
Прашајте за цена
2009
1 000 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 10мес

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.