Дигачки зглобни платформи GENIE Z34/22


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Genie Z34/22 - дигачка зглобна платформа
 16
Аукција
2010

Онлајн: 14час 26мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, United Kingdom | Leeds

 Genie Z-34/22 - дигачка зглобна платформа
 19
Аукција

Онлајн: 2ден

Euro Auctions GmbH

Германија, Germany | Dormagen

GENIE Z34/22N Electric Articulated - дигачка зглобна платформа
 18
Аукција
2007

Онлајн: 8ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

GENIE Z-34/22N Electric Articulated - дигачка зглобна платформа
 19
Аукција
2007
1 165 ч

Онлајн: 8ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

GENIE Z34/22N Electric Articulated - дигачка зглобна платформа
 17
Аукција
2007

Онлајн: 8ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

GENIE Z-34/22 IC - дигачка зглобна платформа
 12
12 500 EUR
Аукција
2006
3 962 ч
Нето тежина: 4 604 kg
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 12ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Soria

Идентификација VI-40388

GENIE Z-34/22 IC - дигачка зглобна платформа
 16
12 500 EUR
Аукција
2006
5 252 ч
Нето тежина: 4 604 kg
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 12ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Tarragona

Идентификација VI-40385

GENIE Z34/22N CC Electric Articulated - дигачка зглобна платформа
 18
Аукција
2006

Онлајн: 15ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

GENIE Z34/22 4x4 Articulated - дигачка зглобна платформа
 20
Аукција
2000
7 335 ч

Онлајн: 19ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

 Genie Z34-22 - дигачка зглобна платформа
 1
Аукција

Онлајн: 28ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Genie Z34-22 - дигачка зглобна платформа
 1
Аукција

Онлајн: 1мес 3ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

Genie Z34/22JRT Diesel, 4x4 Drive, 12.6m Working Height,  - дигачка зглобна платформа
 17
11 900 EUR
2006
3 350 ч

Онлајн: 1мес 4ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11397

Genie Z34/22JRT Diesel, 4x4 Drive, 12.6m Working Height,  - дигачка зглобна платформа
 17
11 900 EUR
2006
2 927 ч

Онлајн: 1мес 4ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11229

GENIE Z34/22N - дигачка зглобна платформа
 12
21 950 EUR
2013
564 ч

Онлајн: 1мес 9ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 2846

Genie Z 34/22, Hoogwerker, 12 meter - дигачка зглобна платформа
 15
5 750 EUR
Нето цена
1999
1 160 ч
Нето тежина: 5 216 kg

Онлајн: 1мес 10ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

GENIE Z34/22 4x4 Articulated - дигачка зглобна платформа
 20
Аукција
2005
3 222 ч

Онлајн: 1мес 20ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

GENIE Z34/22 4x4 Articulated - дигачка зглобна платформа
 20
Аукција
2007

Онлајн: 1мес 20ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

Genie Z34/22JRT Diesel, 4x4 Drive, 12.6m Working Height,  - дигачка зглобна платформа
 15
11 900 EUR
2006
2 312 ч

Онлајн: 1мес 21ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11272

GENIE Z34/22N - дигачка зглобна платформа
 12
26 950 EUR
2017
191 ч

Онлајн: 2мес 14ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 3053

GENIE Z34/22N - дигачка зглобна платформа
 12
10 500 EUR
2004
1 073 ч

Онлајн: 2мес 14ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 3052

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.