5
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Genie Z-34/22N - дигачка зглобна платформа
 3
Аукција
2007

Онлајн: 3ден

IronPlanet Europe

Франција, St Aubin Sur Gaillon

GENIE Z34/22 4x4 Articulated - дигачка зглобна платформа
 7
Аукција
2001
5 873 ч

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

Genie Z34/22N - дигачка зглобна платформа
 3
Аукција
2007

Онлајн: 12ден

IronPlanet Europe

Шпанија, Ocana

GENIE Z-34/22N - дигачка зглобна платформа
 15
10 000 EUR
Аукција
2006
575 ч
Корисна носивост: 227 kg
1 hp

Онлајн: 1мес 4ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Meres

Идентификација GAM-05174

Genie Z 34/22  - дигачка зглобна платформа
 8
Прашајте за цена
2006
1 600 ч

Онлајн: 7мес 30ден

Gomariz Sistemas de Elevación, S.L.

Шпанија, Fortuna, Murcia

Идентификација BA438

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.