Дигачки зглобни платформи GENIE Z30/20N


Сортирај според:
Резултати по страница:
Genie Z30/20N Electric, 10.9m Working Height, Jib, Non M  - дигачка зглобна платформа
 14
9 500 EUR
2001
1 325 ч

Онлајн: 2ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11455

GENIE Z-30/20N Electric Articulated - дигачка зглобна платформа
 18
Аукција
2007
756 ч

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Шпанија, OCANA, ESP

GENIE Z30/20N - дигачка зглобна платформа
 4
19 950 EUR
2011
591 ч

Онлајн: 14ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 2451

 Genie Z30-20N - дигачка зглобна платформа
 1
Аукција
2006

Онлајн: 26ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

Genie Z30/20N Electric, 10.9m Working Height, Rotating J  - дигачка зглобна платформа
 15
11 900 EUR
2006
855 ч

Онлајн: 1мес 17ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11368

Genie Z30/20N Electric, 10.9m Working Height, Jib, Non M  - дигачка зглобна платформа
 14
10 500 EUR
2005
1 497 ч

Онлајн: 1мес 17ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11336

GENIE Z30/20N - дигачка зглобна платформа
 14
26 500 EUR
2016
253 ч

Онлајн: 3мес 11ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 2432

GENIE Z-30/20N - дигачка зглобна платформа
 12
21 950 EUR
2013
275 ч

Онлајн: 3мес 15ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 2432

 Genie Z30/20N - дигачка зглобна платформа
 20
10 200 EUR
Нето цена
2004

Онлајн: 4мес 3ден

E-J Mustajärvi Oy

Финска, Nakkila, Satakunta

GENIE Z-30/20N RJ - дигачка зглобна платформа
 12
23 500 EUR
2013
445 ч

Онлајн: 4мес 13ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 2680

GENIE Z30/20N - дигачка зглобна платформа
 12
13 750 EUR
2007
626 ч

Онлајн: 7мес 9ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 2538

GENIE Z30/20N - дигачка зглобна платформа
 12
21 950 EUR
2013
397 ч

Онлајн: 7мес 9ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 2611

GENIE Z-30/20N - дигачка зглобна платформа
 12
21 950 EUR
2013
356 ч

Онлајн: 7мес 9ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 2659

GENIE Z-30/20N RJ - дигачка зглобна платформа
 12
27 500 EUR
2014
230 ч

Онлајн: 7мес 9ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 2321

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.