Дигачки зглобни платформи GENIE S45


Слични понуди

Genie Z34/22JRT Diesel, 4x4 Drive, 12.6m Working Height,  - дигачка зглобна платформа
 17
11 900 EUR
2006
3 350 ч

Онлајн: 1ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11397

Genie Z30/20NRJ Electric, 10.9m Working Height, Rotating  - дигачка зглобна платформа
 16
10 900 EUR
2005
1 377 ч

Онлајн: 1ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11377

Genie Z30/20NRJ Electric, 10.9m Working Height, Rotating  - дигачка зглобна платформа
 16
11 900 EUR
2006
1 372 ч

Онлајн: 1ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11376

Genie Z30/20NRJ Electric, 10.9m Working Height, Rotating  - дигачка зглобна платформа
 14
11 900 EUR
2006
659 ч

Онлајн: 1ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11370

Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach  - дигачка зглобна платформа
 13
14 900 EUR
2005
3 872 ч

Онлајн: 1ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11398

Genie Z34/22JRT Diesel, 4x4 Drive, 12.6m Working Height,  - дигачка зглобна платформа
 17
11 900 EUR
2006
2 927 ч

Онлајн: 1ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11229

Genie Z30/20NRJ Electric, 10.9m Working Height, Rotating  - дигачка зглобна платформа
 15
13 900 EUR
2007
1 035 ч

Онлајн: 1ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 11375

GENIE Z135-70 - дигачка зглобна платформа
 4
105 000 EUR
2014
1 830 ч

Онлајн: 2ден

A.N. INTERNATIONAL B.V.

Холандија, VALERIUSSTRAAT 00008 4351NL VEERE, the Netherlands

GENIE S40 4x4 - дигачка зглобна платформа
 14
Аукција
2007
4 631 ч

Онлајн: 3ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

 Genie Z-80/60 - дигачка зглобна платформа
 1
Аукција
2008

Онлајн: 4ден

Euro Auctions GmbH

Германија, Germany | Dormagen

 Genie Z45-25RT - дигачка зглобна платформа
 1
Аукција

Онлајн: 4ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Genie Z45-25-BI - дигачка зглобна платформа
 1
Аукција
2005

Онлајн: 4ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Genie Z45-25RT - дигачка зглобна платформа
 1
Аукција

Онлајн: 4ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Genie Z45-25RT - дигачка зглобна платформа
 1
Аукција

Онлајн: 4ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Genie Z45-25E - дигачка зглобна платформа
 1
Аукција

Онлајн: 4ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Genie Z60-34 - дигачка зглобна платформа
 1
Аукција

Онлајн: 4ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Genie Z45-25-BI - дигачка зглобна платформа
 1
Аукција
2005

Онлајн: 4ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Genie Z45-25RT - дигачка зглобна платформа
 1
Аукција

Онлајн: 4ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Genie Z60-34 - дигачка зглобна платформа
 1
Аукција

Онлајн: 4ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Genie Z60-34 - дигачка зглобна платформа
 1
Аукција

Онлајн: 4ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.