Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT

Онлајн: 8мес 24ден

Бренд GENIE
Модел Z45/25
Идентификација PHM-Id 10255
Година на производство 2006
Машински часови 1 385 ч
Бруто тежина 6 515 kg
Транспортна должина 6 830 mm
Транспортна ширина 2 290 mm
Транспортна висина 2 110 mm
Капцитет на кревање 227 kg
Висина на кревање 15 800 mm
Локација Холандија, Groenlo
Телефон + 31 544 4...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
Шасија/суспензија
  • предни гуми: 90 %
  • задни гуми: 90 %
15900 EUR
15 900
EUR
  • 978 839 MKD
  • 17 610 USD

Лизинг

Pfeifer Heavy Machinery BV
Продавач
Pfeifer Heavy Machinery BV
Холандија
Доверлив
9 Повеќе од 9 години со Truck1
Локално време на дилерот
23:41
15 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT
Genie Z45/25JRT
2006, Дизел, 3 388 ч
Холандија, Groenlo
15 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT, 2006
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC
Genie Z45/25 XC
2018, Дизел
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC
Genie Z45/25 XC
2018, Дизел
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC
Genie Z45/25 XC
2018, Дизел
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC NEW / UNUSED, 16 m Working Height, Also
Genie Z45/25 XC NEW / UNUSED, 16 m Working Height, Also
2018
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC NEW / UNUSED, 16 m Working Height, Also, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z-51/30J
Genie Z-51/30J
2018, Дизел, 3 ч
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Genie Z-51/30J, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z-51/30J
Genie Z-51/30J
2018, Дизел, 3 ч
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Genie Z-51/30J, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z-51/30J
Genie Z-51/30J
2018, Дизел
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Genie Z-51/30J, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z-51/30J
Genie Z-51/30J
2018, Дизел, 5 ч
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Genie Z-51/30J, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z-51/30J
Genie Z-51/30J
2018, Дизел, 3 ч
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Genie Z-51/30J, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z62/40 4WD
Genie Z62/40 4WD
2018, Дизел
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Genie Z62/40 4WD, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie IWP 20S
Genie IWP 20S
2013
Холандија, Groenlo
3 450 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie IWP 20S, 2013

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.