Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT

Онлајн: 11мес

Бренд GENIE
Модел Z45/25
Идентификација PHM-Id 10256
Година на производство 2006
Машински часови 3 388 ч
Бруто тежина 6 515 kg
Транспортна должина 6 830 mm
Транспортна ширина 2 290 mm
Транспортна висина 2 110 mm
Капцитет на кревање 227 kg
Висина на кревање 15 800 mm
Локација Холандија, Groenlo
Телефон + 31 544 4...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
Шасија/суспензија
  • предни гуми: 90 %
  • задни гуми: 90 %
15900 EUR
15 900
EUR
  • 979 461 MKD
  • 17 273 USD

Продавач
Pfeifer Heavy Machinery BV
Pfeifer Heavy Machinery BV Холандија
Доверлив
9 Повеќе од 9 години со Truck1
Локално време на дилерот
02:31
15 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Дигачка зглобна платформа Genie GR-15
Genie GR-15
2006, Електро, 503 ч
Холандија, Groenlo
2 950 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie GR-15, 2006
Дигачка зглобна платформа Genie GR-15
Genie GR-15
2006, Електро, 510 ч
Холандија, Groenlo
2 950 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie GR-15, 2006
Дигачка зглобна платформа Genie GR12
Genie GR12
2006, Електро, 357 ч
Холандија, Groenlo
2 650 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie GR12, 2006
Дигачка зглобна платформа Genie GR-15
Genie GR-15
2005, Електро, 375 ч
Холандија, Groenlo
2 750 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie GR-15, 2005
Дигачка зглобна платформа Genie GR12
Genie GR12
2007, Електро, 139 ч
Холандија, Groenlo
2 750 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie GR12, 2007
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA12IP
Haulotte HA12IP
2006, Електро, 1 050 ч
Холандија, Groenlo
11 400 EUR
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA12IP, 2006
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA12IP
Haulotte HA12IP
2006, Електро
Холандија, Groenlo
8 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA12IP, 2006
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25JRT
GENIE Z45/25JRT
2005
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25JRT, 2005
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25JRT 4x4 Articulated
GENIE Z45/25JRT 4x4 Articulated
2001, 5 430 ч
Шпанија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25JRT 4x4 Articulated, 2001
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25
Genie Z 45/25
1999
Романија, Groenlo
19 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25, 1999
Дигачка зглобна платформа 2011 Genie Z45-25
2011 Genie Z45-25
Обединето Кралство, Groenlo
Дигачка зглобна платформа 2011 Genie Z45-25
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25 RT
Genie Z 45/25 RT
2002, Дизел, 3 748 ч
Шпанија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25 RT, 2002

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.