Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J

Онлајн: 4мес 11ден

Бренд GENIE
Модел Z45-25J
Идентификација SPA/1048
Година на производство 2019
VIN Z4525M-9464
Бруто тежина 7 740 kg
Корисна носивост 227 kg
Висина на кревање 15 940 mm
Боја сина
Локација Обединето Кралство, Caldicot
Телефон +44 1291...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски

Продавач
A J ACCESS PLATFORMS LIMITED
A J ACCESS PLATFORMS LIMITED Обединето Кралство
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:31
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J
GENIE Z45-25J
2019, 2-оски
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J, 2019
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J
GENIE Z45-25J
2019, 4x2, 2-оски
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J, 2019
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J
GENIE Z45-25J
2000, Дизел, 1 007 ч, 2-оски
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J, 2000
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 135-70
GENIE Z 135-70
2009, 4x4, Дизел, 3 362 ч, 2-оски
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 135-70, 2009
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 33-18
GENIE Z 33-18
2015, 256 ч
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 33-18, 2015
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 516 ч
Обединето Кралство, Monmouthshire
21 210 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 516 ч
Обединето Кралство, Monmouthshire
21 210 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 407 ч, 2-оски
Обединето Кралство, Monmouthshire
21 210 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 479 ч
Обединето Кралство, Monmouthshire
21 210 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 272 ч
Обединето Кралство, Monmouthshire
21 210 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 468 ч
Обединето Кралство, Monmouthshire
21 210 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2014, 278 ч, 1-оски
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2014

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.