Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J

Онлајн: 7мес 17ден

Бренд GENIE
Модел Z45/25J
Идентификација MA 2227
Година на производство 2010
Машински часови 521 ч
Висина на кревање 16 000 mm
Локација Шпанија, Amposta
Телефон +34 6833...
Мотор/погонска група
  • гориво: електро
21950 EUR
21 950
EUR
  • 1 353 048 MKD
  • 24 803 USD

Продавач
MANAIN ELEVACIO, S.L.
MANAIN ELEVACIO, S.L. Шпанија
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
15:02
Лица за контакт
MIGUEL LEBRON
English, Español
21 950
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25 BI J
GENIE Z45/25 BI J
2010, Електро, 521 ч
Шпанија, Tarragona
21 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25 BI J, 2010
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J
GENIE Z45/25J
2018, Дизел, 353 ч, 2-оски
Шпанија, Tarragona
38 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J, 2018
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J
GENIE Z45/25J
2018, Дизел, 390 ч
Шпанија, Tarragona
38 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J, 2018
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi
GENIE Z45/25J Bi
2012, Електро, 299 ч
Шпанија, Tarragona
22 500 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi, 2012
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi
GENIE Z45/25J Bi
2012, Електро, 301 ч, 2-оски
Шпанија, Tarragona
25 000 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi, 2012
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi
GENIE Z45/25J Bi
2012, Електро, 312 ч, 2-оски
Шпанија, Tarragona
22 500 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi, 2012
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi
GENIE Z45/25J Bi
2012, Електро, 545 ч
Шпанија, Tarragona
25 000 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi, 2012
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J DC
GENIE Z45/25J DC
2014, Електро, 256 ч
Шпанија, Tarragona
26 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J DC, 2014
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi
GENIE Z45/25J Bi
2008, Електро, 3 236 ч, 2-оски
Шпанија, Tarragona
16 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi, 2008
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi
GENIE Z45/25J Bi
2012, Електро, 539 ч, 2-оски
Шпанија, Tarragona
22 500 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi, 2012
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J DC
GENIE Z45/25J DC
2014, Електро, 346 ч
Шпанија, Tarragona
23 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J DC, 2014
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi
GENIE Z45/25J Bi
2012, Електро, 345 ч
Шпанија, Tarragona
23 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi, 2012

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.