Слични понуди

Дигачка зглобна платформа Haulotte HA16RTJ NEW / UNUSED, 16 m Working Height, Also Av
Haulotte HA16RTJ NEW / UNUSED, 16 m Working Height, Also Av
2018, 1 ч
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA16RTJ NEW / UNUSED, 16 m Working Height, Also Av, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JDC Bi-Energy, 4x2, Jib, 16m Working Height
Genie Z45/25JDC Bi-Energy, 4x2, Jib, 16m Working Height
2012, 790 ч
Холандија, Groenlo
18 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JDC Bi-Energy, 4x2, Jib, 16m Working Height, 2012
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JDC Bi-Energy, 4x2, Jib, 16m Working Height
Genie Z45/25JDC Bi-Energy, 4x2, Jib, 16m Working Height
2012, 758 ч
Холандија, Groenlo
18 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JDC Bi-Energy, 4x2, Jib, 16m Working Height, 2012
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JDC Bi-Energy, 4x2, Jib, 16m Working Height
Genie Z45/25JDC Bi-Energy, 4x2, Jib, 16m Working Height
2012, 474 ч
Холандија, Groenlo
18 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JDC Bi-Energy, 4x2, Jib, 16m Working Height, 2012
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JDC Bi-Energy, 4x2, Jib, 16m Working Height
Genie Z45/25JDC Bi-Energy, 4x2, Jib, 16m Working Height
2012, 546 ч
Холандија, Groenlo
18 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JDC Bi-Energy, 4x2, Jib, 16m Working Height, 2012
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J
GENIE Z45/25J
2018, Дизел, 353 ч, 2-оски
Шпанија, Tarragona
38 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J, 2018
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J
GENIE Z45/25J
2018, Дизел, 390 ч
Шпанија, Tarragona
38 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach
Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach
2005, Дизел, 3 872 ч
Холандија, Groenlo
14 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach, 2005
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach
Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach
2005, Дизел, 3 630 ч
Холандија, Groenlo
14 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach, 2005
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach
Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach
2005, Дизел, 3 442 ч
Холандија, Groenlo
14 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach, 2005
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach
Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach
2007, Дизел, 3 333 ч
Холандија, Groenlo
16 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT Diesel, 15.8m Working Height, 7.7m Reach, 2007
Дигачка зглобна платформа Genie Z45-25
Genie Z45-25
2006
Шпанија, Zaragoza
Дигачка зглобна платформа Genie Z45-25, 2006

Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC NEW / UNUSED, 16 m Working Height, Also

Бренд GENIE
Модел Z45/25
Идентификација PHM-Id 80112
Година на производство 2018
Бруто тежина 6 852 kg
Транспортна должина 6 650 mm
Транспортна ширина 2 290 mm
Транспортна висина 2 250 mm
Капцитет на кревање 454 kg
Висина на кревање 15 900 mm
Локација Холандија, Groenlo
Шасија/суспензија
 • предни гуми: 100 %
 • задни гуми: 100 %
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC NEW / UNUSED, 16 m Working Height, Also

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC NEW / UNUSED, 16 m Working Height, Also

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.