Слични понуди

Дигачка зглобна платформа Genie Z45XC
Genie Z45XC
Австрија, 3354 Wolfsbach
54 500 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45XC
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J
GENIE Z45/25J
2018, Дизел, 353 ч, 2-оски
Шпанија, Tarragona
40 500 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J, 2018
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J
GENIE Z45/25J
2018, Дизел, 390 ч
Шпанија, Tarragona
39 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25
Genie Z 45/25
1999
Романија, Gherla
19 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25, 1999
Дигачка зглобна платформа 2011 Genie Z45-25
2011 Genie Z45-25
Обединето Кралство, Dromore
Дигачка зглобна платформа 2011 Genie Z45-25
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J
GENIE Z45/25J
2010, Електро, 521 ч
Шпанија, Tarragona
21 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J, 2010
Дигачка зглобна платформа Genie Z45-25J
Genie Z45-25J
2007, 4x4, 2 527 ч
Холандија, 5611CA Eindhoven
Дигачка зглобна платформа Genie Z45-25J, 2007
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25 RT
Genie Z 45/25 RT
2002, Дизел, 3 748 ч
Шпанија, Fortuna
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25 RT, 2002
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT
Genie Z45/25JRT
2006, Дизел, 3 388 ч
Холандија, Groenlo
15 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT, 2006
Дигачка зглобна платформа GENIE Z-45/25 Articulated
GENIE Z-45/25 Articulated
2007
Шпанија
Дигачка зглобна платформа GENIE Z-45/25 Articulated, 2007
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J
GENIE Z45-25J
2013, Дизел, 1 456 ч
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J, 2013
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J
GENIE Z45-25J
2013, Дизел, 1 672 ч, 2-оски
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J, 2013

Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC

Бренд GENIE
Модел Z45/25
Идентификација PHM-Id 80115
Година на производство 2018
Бруто тежина 6 852 kg
Транспортна должина 6 650 mm
Транспортна ширина 2 290 mm
Транспортна висина 2 250 mm
Капцитет на кревање 300 kg
Висина на кревање 15 900 mm
Локација Холандија, Groenlo
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
Шасија/суспензија
 • предни гуми: 100 %
 • задни гуми: 100 %
 • гуми: Outrigger
Доплнително
 • сертификати: CE
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.