Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC

Бренд GENIE
Модел Z45/25
Идентификација PHM-Id 80114
Година на производство 2018
Бруто тежина 6 852 kg
Транспортна должина 6 650 mm
Транспортна ширина 2 290 mm
Транспортна висина 2 250 mm
Капцитет на кревање 454 kg
Висина на кревање 15 900 mm
Локација Холандија, Groenlo
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
Шасија/суспензија
 • предни гуми: 100 %
 • задни гуми: 100 %
 • гуми: Outrigger
Доплнително
 • сертификати: CE
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.