Нов дигачка зглобна платформа Genie Z33/18

Онлајн: 1мес 19ден

Бренд GENIE
Година на производство 2019
Ново
Состојба одлична
Локација Австрија, 3354 Wolfsbach
Телефон +436648...
28550 EUR
28 550
EUR
  • 1 757 601 MKD
  • 31 621 USD

Лизинг

HDM GmbH
Продавач
HDM GmbH
Австрија
Доверлив
Локално време на дилерот
00:40
Лица за контакт
Mario Halbmayr-Detter
Deutsch, English
Roland Reisinger
Deutsch, English
28 550
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Дигачка зглобна платформа Genie Genie Z60/37FE
Genie Genie Z60/37FE
Австрија, 3354 Wolfsbach
78 000 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Genie Z60/37FE
Дигачка зглобна платформа Genie Z45XC
Genie Z45XC
Австрија, 3354 Wolfsbach
54 500 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45XC
Дигачка зглобна платформа Genie Z30/20N RJ
Genie Z30/20N RJ
Австрија, 3354 Wolfsbach
39 000 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z30/20N RJ
Дигачка зглобна платформа Genie Genie 34/22N
Genie Genie 34/22N
Австрија, 3354 Wolfsbach
34 500 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Genie 34/22N
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 33-18
GENIE Z 33-18
2015, 227 ч
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 33-18, 2015
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 33-18
GENIE Z 33-18
2015, 256 ч
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 33-18, 2015
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 33/18
GENIE Z 33/18
2015, 500 ч, 2-оски
Италија, TARANTASCA CN
19 000 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 33/18, 2015
Дигачка зглобна платформа Genie Z-45/25J Bi-Energy
Genie Z-45/25J Bi-Energy
2019
Полска, Tychy
49 690 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z-45/25J Bi-Energy, 2019
Дигачка зглобна платформа Genie Z 34/22
Genie Z 34/22
2006, 1 600 ч
Шпанија, Fortuna
Дигачка зглобна платформа Genie Z 34/22, 2006
Дигачка зглобна платформа Genie Z 30/20
Genie Z 30/20
2002, Електро, 873 ч
Шпанија, Fortuna
Дигачка зглобна платформа Genie Z 30/20, 2002
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25
Genie Z 45/25
1999
Романија, Gherla
19 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25, 1999
Дигачка зглобна платформа Genie Z-45/22
Genie Z-45/22
1999, 3 100 ч
Франција, BETHUNE
8 500 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z-45/22, 1999

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.