Слични понуди

Дигачка зглобна платформа GENIE Z51/30J
GENIE Z51/30J
2018, Дизел, 276 ч
Шпанија, Tarragona
41 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z51/30J, 2018
Дигачка зглобна платформа GENIE Z51/30J
GENIE Z51/30J
2018, Дизел, 60 ч, 2-оски
Шпанија, Tarragona
41 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z51/30J, 2018
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 51/30J RT
GENIE Z 51/30J RT
2007, Дизел, 3 861 ч
Италија, Cazzago di Pianiga (VE)
19 500 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 51/30J RT, 2007
Дигачка зглобна платформа GENIE Z51/30
GENIE Z51/30
2013, Дизел, 2 603 ч, 2-оски
Шпанија, Tarragona
30 500 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z51/30, 2013
Дигачка зглобна платформа Genie Z 51/30JRT
Genie Z 51/30JRT
2014, 3 110 ч
Полска, Tychy
35 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z 51/30JRT, 2014
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J
GENIE Z45/25J
2018, Дизел, 353 ч, 2-оски
Шпанија, Tarragona
38 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J, 2018
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J
GENIE Z45/25J
2018, Дизел, 390 ч
Шпанија, Tarragona
38 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J, 2018
Дигачка зглобна платформа GENIE Z51\31
GENIE Z51\31
2016, 2-оски
Италија, TARANTASCA CN
Дигачка зглобна платформа GENIE Z51\31, 2016
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J
GENIE Z45/25J
2010, Електро, 521 ч
Шпанија, Tarragona
21 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J, 2010
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J
GENIE Z45-25J
2000, Дизел, 1 007 ч, 2-оски
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J, 2000
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J
GENIE Z45-25J
2019, 2-оски
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J, 2019
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J
GENIE Z45-25J
2019, 4x2, 2-оски
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45-25J, 2019

Дигачка зглобна платформа Genie Z-51/30J

Бренд GENIE
Идентификација PHM-Id 80160
Година на производство 2018
Машински часови 3 ч
Бруто тежина 7 402 kg
Транспортна должина 7 580 mm
Транспортна ширина 2 290 mm
Транспортна висина 2 130 mm
Капцитет на кревање 227 kg
Висина на кревање 17 600 mm
Локација Холандија, Groenlo
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
Шасија/суспензија
 • предни гуми: 100 %
 • задни гуми: 100 %
 • гуми: Outrigger
Доплнително
 • сертификати: CE
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": дигачка зглобна платформа Genie Z-51/30J

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": дигачка зглобна платформа Genie Z-51/30J

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.