Нов дигачка зглобна платформа Genie Z-45/25J Bi-Energy

Онлајн: 4мес 17ден

Бренд GENIE
Модел Z-45/25J Bi-Energy
Година на производство 2019
Ново
Капцитет на кревање 227 kg
Висина на кревање 16 000 mm
Локација Полска, Tychy
Телефон +48 5061...
49690 EUR
49 690
EUR
  • 3 058 897 MKD
  • 54 767 USD

Лизинг

MATECO PODESTY RUCHOME SP Z O O
Продавач
MATECO PODESTY RUCHOME SP Z O O
Полска
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
21:12
49 690
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25JRT
Genie Z 45/25JRT
2006, 3 950 ч
Полска, Tychy
15 871 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25JRT, 2006
Дигачка зглобна платформа Genie Z45-25J
Genie Z45-25J
2007, 4x4, 2 527 ч
Холандија, 5611CA Eindhoven
18 200 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45-25J, 2007
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J 4x4
GENIE Z 45-25 J 4x4
2018, 4x4, Дизел, 34 ч, 2-оски
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J 4x4, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25
Genie Z 45/25
1999
Романија, Gherla
19 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25, 1999
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25
Genie Z45/25
2004, Дизел, 4 590 ч
Белгија, ANTWERPEN
5 000 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25, 2004
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45/25 DC
GENIE Z 45/25 DC
2009, Електро, 1 200 ч
Италија, TARANTASCA CN
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45/25 DC, 2009
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25DC
Genie Z45/25DC
2004
Хонг Конг
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25DC, 2004
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25DC
Genie Z45/25DC
2002
Хонг Конг
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25DC, 2002
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 Gelenk Teleskoparbeitsbühne
Genie Z45/25 Gelenk Teleskoparbeitsbühne
Австрија, Waiden 22 3595 Brunn/Wild
8 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 Gelenk Teleskoparbeitsbühne
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25DCJ
Genie Z45/25DCJ
2007, 805 ч
Италија, FANO PU
19 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25DCJ, 2007
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC
Genie Z45/25 XC
2018, Дизел
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC
Genie Z45/25 XC
2018, Дизел
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC, 2018

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.