Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25 RT

Онлајн: 8мес 27ден

Бренд GENIE
Модел Z45/25
Идентификација BA840
Година на производство 2002
Машински часови 3 748 ч
Бруто тежина 6 415 kg
Транспортна должина 5 380 mm
Транспортна ширина 2 290 mm
Транспортна висина 2 130 mm
Капцитет на кревање 227 kg
Висина на кревање 16 000 mm
Локација Шпанија, Fortuna
Телефон +34) 663 3...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
Доплнително
  • сертификати: CE, CE

Gomariz Sistemas de Elevación, S.L.
Продавач
Gomariz Sistemas de Elevación, S.L.
Шпанија
Локално време на дилерот
23:40
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Дигачка зглобна платформа Genie Z 30/20
Genie Z 30/20
2002, Електро, 873 ч
Шпанија, Fortuna
Дигачка зглобна платформа Genie Z 30/20, 2002
Дигачка зглобна платформа Genie Z 34/22
Genie Z 34/22
2006, 1 600 ч
Шпанија, Fortuna
Дигачка зглобна платформа Genie Z 34/22, 2006
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA 12 IP
Haulotte HA 12 IP
2002, 923 ч
Шпанија, Fortuna
Дигачка зглобна платформа Haulotte HA 12 IP, 2002
Дигачка зглобна платформа JLG 450 AJ II
JLG 450 AJ II
2002, Дизел, 4 381 ч
Шпанија, Fortuna
Дигачка зглобна платформа JLG 450 AJ II, 2002
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25DC
Genie Z45/25DC
2002
Хонг Конг, Fortuna
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25DC, 2002
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25
Genie Z 45/25
1999
Романија, Fortuna
19 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25, 1999
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25
Genie Z45/25
2004, Дизел, 4 590 ч
Белгија, Fortuna
5 000 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25, 2004
Дигачка зглобна платформа Genie Z45-25J
Genie Z45-25J
2007, 4x4, 2 527 ч
Холандија, Fortuna
18 200 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45-25J, 2007
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT
Genie Z45/25JRT
2006, Дизел, 3 388 ч
Холандија, Fortuna
15 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT, 2006
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT
Genie Z45/25JRT
2006, Дизел, 1 385 ч
Холандија, Fortuna
15 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT, 2006
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC
Genie Z45/25 XC
2018, Дизел
Холандија, Fortuna
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC
Genie Z45/25 XC
2018, Дизел
Холандија, Fortuna
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC, 2018

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.