Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J Bi-Energy

Онлајн: 25ден

Бренд GENIE
Модел Z 45-25 J Bi-Energy
Идентификација SPA/1000
Година на производство 2011
VIN Z452511A-42310
Машински часови 447 ч
Бруто тежина 7 414 kg
Корисна носивост 227 kg
Висина на кревање 16 070 mm
Боја сина
Локација Обединето Кралство, Caldicot
Телефон +44 12... Погледни го телефонскиот број
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED
Продавач
A J ACCESS PLATFORMS LIMITED
Обединето Кралство
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
21:10
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J Bi-Energy
GENIE Z 45-25 J Bi-Energy
2011
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J Bi-Energy, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J
GENIE Z 45-25 J
2011
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J 4x4
GENIE Z 45-25 J 4x4
2018, 4x4, 34 ч, 2-оски
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J 4x4, 2018
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J 4x4
GENIE Z 45-25 J 4x4
2019
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J 4x4, 2019
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 328 ч
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 407 ч, 2-оски
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 516 ч
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 468 ч
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 516 ч
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 272 ч
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 474 ч, 2-оски
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 479 ч
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.