Слични понуди

Дигачка зглобна платформа Genie Z45-25J
Genie Z45-25J
2007, 4x4, 2 527 ч
Холандија, 5611CA Eindhoven
18 200 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45-25J, 2007
Дигачка зглобна платформа Genie Z-45/25J Bi-Energy
Genie Z-45/25J Bi-Energy
2019
Полска, Tychy
49 690 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z-45/25J Bi-Energy, 2019
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J 4x4
GENIE Z 45-25 J 4x4
2018, 4x4, Дизел, 34 ч, 2-оски
Обединето Кралство, Monmouthshire
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J 4x4, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25
Genie Z 45/25
1999
Романија, Gherla
19 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25, 1999
Дигачка зглобна платформа Genie Z-45/25
Genie Z-45/25
2007, 30 308 km
Франција
Дигачка зглобна платформа Genie Z-45/25, 2007
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25
Genie Z45/25
2008
Шпанија
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25, 2008
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 Gelenk Teleskoparbeitsbühne
Genie Z45/25 Gelenk Teleskoparbeitsbühne
Австрија, Waiden 22 3595 Brunn/Wild
8 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 Gelenk Teleskoparbeitsbühne
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25 RT
Genie Z 45/25 RT
2002, Дизел, 3 748 ч
Шпанија, Fortuna
Дигачка зглобна платформа Genie Z 45/25 RT, 2002
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT
Genie Z45/25JRT
2006, Дизел, 3 388 ч
Холандија, Groenlo
15 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT, 2006
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT
Genie Z45/25JRT
2006, Дизел, 1 385 ч
Холандија, Groenlo
15 900 EUR
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25JRT, 2006
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC
Genie Z45/25 XC
2018, Дизел
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC, 2018
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC
Genie Z45/25 XC
2018, Дизел
Холандија, Groenlo
Дигачка зглобна платформа Genie Z45/25 XC, 2018

Дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J

Бренд GENIE
Модел Z 45-25 J
Идентификација SPA/0938
Година на производство 2011
VIN 41 171
Бруто тежина 7 414 kg
Корисна носивост 227 kg
Висина на кревање 16 070 mm
Локација Обединето Кралство, Caldicot
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.