Слични понуди

Дигачка зглобна платформа Genie Z45-25J
Genie Z45-25J
2007, 4x4, 2 527 ч
Холандија, 5611CA Eindhoven
Дигачка зглобна платформа Genie Z45-25J, 2007
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J
GENIE Z45/25J
2018, Дизел, 353 ч, 2-оски
Шпанија, Tarragona
40 500 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J, 2018
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J
GENIE Z45/25J
2010, Електро, 521 ч
Шпанија, Tarragona
21 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J, 2010
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J
GENIE Z45/25J
2018, Дизел, 390 ч
Шпанија, Tarragona
40 500 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J, 2018
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi
GENIE Z45/25J Bi
2012, Електро, 299 ч
Шпанија, Tarragona
22 500 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi, 2012
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi
GENIE Z45/25J Bi
2012, Електро, 301 ч, 2-оски
Шпанија, Tarragona
25 000 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi, 2012
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi
GENIE Z45/25J Bi
2012, Електро, 312 ч, 2-оски
Шпанија, Tarragona
22 500 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi, 2012
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J DC
GENIE Z45/25J DC
2014, Електро, 411 ч
Шпанија, Tarragona
26 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J DC, 2014
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi
GENIE Z45/25J Bi
2012, Електро, 545 ч
Шпанија, Tarragona
25 000 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi, 2012
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J DC
GENIE Z45/25J DC
2014, Електро, 256 ч
Шпанија, Tarragona
26 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J DC, 2014
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi
GENIE Z45/25J Bi
2008, Електро, 3 236 ч, 2-оски
Шпанија, Tarragona
17 950 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi, 2008
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi
GENIE Z45/25J Bi
2012, Електро, 465 ч
Шпанија, Tarragona
22 500 EUR
Дигачка зглобна платформа GENIE Z45/25J Bi, 2012

Нов дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J 4x4

Бренд GENIE
Модел Z 45-25 J 4x4
Идентификација SPA/0916
Година на производство 2019
VIN Z4525M-9103
Ново
Состојба нова
Бруто тежина 10 932 kg
Корисна носивост 227 kg
Висина на кревање 16 070 mm
Локација Обединето Кралство, Caldicot
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J 4x4

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": дигачка зглобна платформа GENIE Z 45-25 J 4x4

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.