Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ

Онлајн: 6мес 3ден

Бренд GENIE
Идентификација SPA/0900
Година на производство 2011
VIN Z30N11-13004
Машински часови 272 ч
Бруто тежина 6 612 kg
Корисна носивост 227 kg
Висина на кревање 10 890 mm
Локација Обединето Кралство, Caldicot
Телефон +44 1291...

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED
Продавач
A J ACCESS PLATFORMS LIMITED
Обединето Кралство
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
04:14
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 328 ч
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 516 ч
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 407 ч, 2-оски
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 468 ч
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 474 ч, 2-оски
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 516 ч
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2011, 479 ч
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2011
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2013, 245 ч, 2-оски
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2013
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2014, 278 ч, 1-оски
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2014
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ
GENIE Z 30-20 NRJ
2014, 274 ч
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 30-20 NRJ, 2014
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 33-18
GENIE Z 33-18
2015, 227 ч
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 33-18, 2015
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 135-70
GENIE Z 135-70
2009, 4x4, Дизел, 3 362 ч, 2-оски
Обединето Кралство, Caldicot
Дигачка зглобна платформа GENIE Z 135-70, 2009

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.