- Оштетено.


8
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
MAN 41.364 8x4 - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2000
590 000 km

Онлајн: 1ден

GARAGE CEVOMAN n.v

6

Белгија, HERENTALS

MAN TGL 12.180 Hoogwerker Palfinger Bison TKA17 - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2006
230 700 km

Онлајн: 1ден

GARAGE CEVOMAN n.v

6

Белгија, HERENTALS

DIV. UPRICHT Upright AB38 hoogwerker AB 38 - дигачка зглобна платформа
 4
6 500 EUR

Дигачка зглобна платформа

2003

Онлајн: 1ден

GARAGE CEVOMAN n.v

6

Белгија, HERENTALS

Scania 94G 260 - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2002
214 000 km

Онлајн: 1ден

GARAGE CEVOMAN n.v

6

Белгија, HERENTALS

Nissan Cabstar 35.13 Hoogwerker 30000km - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2009
1 635 ч

Онлајн: 1ден

GARAGE CEVOMAN n.v

6

Белгија, HERENTALS

Volvo FL611 4x2 Versalift VST-41-NF - камион со подигачка кошница
 9
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

1999
276 000 km

Онлајн: 1мес

Euro Nor A/S

10

Данска, Padborg

Идентификација 147

DAF FAN75.270 6x2 - камион со подигачка кошница
 4
13 500 EUR

Камион со подигачка кошница

1994

Онлајн: 4мес

Mestebeld Trucks B.V.

Холандија, ZWOLLE

Идентификација 42252

JLG Toucan Duo - вертикален јарболски подигнувач
 6
Прашајте за цена

Вертикален јарболски подигнувач

2010

Онлајн: 1год 7мес

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 12944

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.