- Клима уред.


17
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
DAF LF45.180 + KLAAS 43M LADDERLIFT - камион со подигачка кошница
 15
49 750 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2010
181 968 km

Онлајн: 9ден

RH TRUCKS B.V.

Холандија, Meerkerk

Volvo FL280 4X2 SKYLIFT SELF DRIVING EURO 5 - камион со подигачка кошница
 12
31 900 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2008
88 604 km
280 hp

Онлајн: 14ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Холандија, Marknesse

Идентификација 108894

Scania P380 + WUMAG WT 610 GERMAN - камион со подигачка кошница
 17
265 000 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2008
104 360 km
379 hp

Онлајн: 24ден

OMNIPORT GmbH

Германија, Bad Hersfeld

Volvo FL611 4x2 Versalift VST-41-NF - камион со подигачка кошница
 9
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

1999
276 000 km

Онлајн: 1мес

Euro Nor A/S

10

Данска, Padborg

Идентификација 147

Mercedes-Benz 1024 Atego, arbeitshöhe 16mtr., Korb, Klima - камион со подигачка кошница
 17
29 900 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2007
193 062 km
238 hp

Онлајн: 1мес 17ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација SI78468

Mercedes-Benz 1018 Atego, T1012/12 m. Arbeitshöhe/Klima! - камион со подигачка кошница
 16
29 900 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2008
120 762 km
177 hp

Онлајн: 2мес 16ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација SI78238

Iveco Daily 35S13 Versalift 13m /2 P.Korb /Vermietung! - камион со подигачка кошница
 20
35 800 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2015
75 540 km
131 hp

Онлајн: 3мес 3ден

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 5-151

Renault Maxity 110dxi Arbeitsbühne 10m /342h /Klima /AHK - камион со подигачка кошница
 18
18 800 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2011
134 246 km
110 hp

Онлајн: 4мес 8ден

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 5-193

Renault Master 125dci E5 Versalift ET-26-LEXS / Klima - камион со подигачка кошница
 15
19 800 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2012
166 321 km
125 hp

Онлајн: 4мес 26ден

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 567

Renault Maxity Bühne Versalift 11m ETL-26/153h/Klima - камион со подигачка кошница
 20
27 800 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2016
29 601 km
122 hp

Онлајн: 5мес 18ден

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 5-107

Mercedes Actros 2636K 6x4 AMV manlift working platform rolling rig tunnel T8-T12 - камион со подигачка кошница
 20
49 000 EUR

Камион со подигачка кошница

2008
20 450 km

Онлајн: 6мес 17ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M368953

Mercedes-Benz 1024 Atego, VERSALIFT, Arbeitshöhe 15,7 m. - камион со подигачка кошница
 14
28 900 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2007
1 km
238 hp

Онлајн: 7мес 10ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација SI77887

Mercedes-Benz 1017 AF 4x4, Lichtmast,Lichtgiraffe,Flutlicht - камион со подигачка кошница
 15
11 800 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

1981
102 600 km
171 hp

Онлајн: 1год

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација Si 76909

Mercedes-Benz 508 4x2 Arbeitsbühne 10 Meter - камион со подигачка кошница
 14
12 900 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

1982
160 246 km
86 hp

Онлајн: 1год

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација SI 74338

Mercedes-Benz 1017 AF 4x4, Lichtmast,Lichtgiraffe,Flutlicht - камион со подигачка кошница
 15
11 800 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

1981
102 600 km
169 hp

Онлајн: 1год

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација Si 76909

MAN G 90 Hubsteiger (Hebebühne) DA 21 K 115 - камион со подигачка кошница
 4
8 900 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

1991
140 843 km
102 hp

Онлајн: 1год 9мес

Stegmaier Nutzfahrzeuge GmbH

11

Германија, Kirchberg

Идентификација 5445/495

Mercedes-Benz LK 709 D Hubsteiger Korb - камион со подигачка кошница
 14
4 900 EUR

Камион со подигачка кошница

1990
191 626 km

Онлајн: 2год 11мес

Staufen Trucks GmbH

14

Германија, Schlierbach

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.