Дигачки платформи TEUPEN


15
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Teupen LEO 23 - камион со подигачка кошница
 7
30 410 EUR

Камион со подигачка кошница

2006
6 000 ч

Онлајн: 5час

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Małkinia

Teupen Leo 13 GT - дигачка зглобна платформа
 10
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2010
2 300 ч

Онлајн: 9ден

Centro Elevatori SRL

Италија, FANO PU

TEUPEN LEO 23GT Articulated Crawler - дигачка зглобна платформа
 20
Аукција

Дигачка зглобна платформа

2011

Онлајн: 17ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

TEUPEN LEO23GT Articulated Crawler - дигачка зглобна платформа
 20
Аукција

Дигачка зглобна платформа

2011

Онлајн: 17ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

Teupen TL15 - камион со подигачка кошница
 11
6 648 EUR

Камион со подигачка кошница

1990
1 ч

Онлајн: 28ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Kutno

Teupen Leo 23GT - дигачка зглобна платформа
 8
42 590 EUR

Дигачка зглобна платформа

2007
3 000 ч

Онлајн: 1мес 22ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Izabelin-Dziekanówek

Teupen LEO 36T  - дигачка платформа
 16
Прашајте за цена

Дигачка платформа

2017
1 189 ч

Онлајн: 1мес 27ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80347

Teupen Hylift GT17R, Aanhanger hoogwerker, 17 meter, Move - телескопска платформа
 20
17 250 EUR
Нето цена

Телескопска платформа

1997
450 ч
Нето тежина: 2 600 kg

Онлајн: 2мес 3ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

Teupen Leo 23T Hoogwerker - телескопска платформа
 15
27 750 EUR
Нето цена

Телескопска платформа

2008
4 952 ч
Нето тежина: 2 950 kg

Онлајн: 2мес 3ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Teupen LEO 30H Hoogwerker - телескопска платформа
 16
29 750 EUR
Нето цена

Телескопска платформа

2000
7 892 ч
Нето тежина: 4 300 kg

Онлајн: 2мес 29ден

Vink Machinery

Холандија, Wijchen

Teupen Leo 15 GT hoogwerker - дигачка зглобна платформа
 15
16 750 EUR
Нето цена

Дигачка зглобна платформа

2006
5 535 ч
Нето тежина: 1 960 kg

Онлајн: 2мес 29ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Teupen Traklift Leo 18 GT - дигачка зглобна платформа
 20
22 750 EUR
Нето цена

Дигачка зглобна платформа

2009
2 652 ч

Онлајн: 2мес 29ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Teupen Traklift Leo 18 GT - дигачка зглобна платформа
 20
22 750 EUR
Нето цена

Дигачка зглобна платформа

2009
5 018 ч
Нето тежина: 2 385 kg

Онлајн: 3мес 2ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Teupen Leo 15 GT - дигачка зглобна платформа
 20
27 500 EUR
Нето цена

Дигачка зглобна платформа

2012
1 123 ч
Нето тежина: 1 770 kg

Онлајн: 3мес 2ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

TEUPEN LEO 13 GT Electric Articulated Crawler - дигачка зглобна платформа
 5
Аукција

Дигачка зглобна платформа

2010

Онлајн: 3мес 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.