Дигачки платформи од Унгарија


5
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
MAN 18.280 4x4 Darus Emelőkosaras - камион со подигачка кошница
 6
87 080 EUR

Камион со подигачка кошница

2002
265 000 km
280 hp

Онлајн: 16ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

MERCEDES-BENZ SPRINTER 313 cdi 16.1 m-es Emelőkosaras - камион со подигачка кошница
 11
27 400 EUR

Камион со подигачка кошница

2012
210 km
131 hp

Онлајн: 16ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

VOLKSWAGEN CRAFTER 2.5 tdi 12m-es Emelőkosaras - камион со подигачка кошница
 11
37 750 EUR

Камион со подигачка кошница

2008
86 km

Онлајн: 20ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

RENAULT MAXITY 18 m-es Emelőkosaras - камион со подигачка кошница
 12
27 340 EUR

Камион со подигачка кошница

2011
42 km
110 hp

Онлајн: 20ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

ISUZU NPR MD-5804 Mentőlift - камион со подигачка кошница
 12
46 000 EUR

Камион со подигачка кошница

2009
14 890 km
Корисна носивост: 500 kg
120 hp

Онлајн: 20ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.